MACFit ile ilgili aklına gelebilecek tüm soruları bu bölümde toplamaya çalıştık, eğer cevabını bulamadığın bir soru olursa "Bize Ulaşın" bölümünden bizimle iletişime geçebilirsin. 


 

- Bu tam da bizim konseptimiz. Bu fiyatı yalnızca spora odaklanarak ve havuz, sauna, kafe gibi bölümlerimizi kaldırarak gerçekleştirebiliyoruz, bu sayede çok daha uygun fiyatlara MACFit gibi kaliteli bir spor kulübünde spor yapma fırsatı yakalayabiliyorsun. Bizim inancımız; spor yapmak sadece bunu karşılayabilenlere değil herkese açık olmalıdır.

- Üye olmak çok kolay ve hızlı. Tek yapman gereken web sitemizde "Hemen Üye Ol" linkini tıklamak. Linke tıkladığında senden istenen bilgilerini girip kredi kartınla ödeme yapabilir ve üyeliğini hemen başlatabilirsin. 

- Üyeliğini başka bir kulübe transfer edemezsin, dilersen üyeliğini iptal edip kullanmak istediğin kulübe üyelik yapabilirsin. Eğer başka bir kulübümüzü kullanmak istiyorsan neden çoklu kulüp üyeliği alternatifimizi denemiyorsun? portal.macfit.com.tr üzerinden sisteme giriş yapıp üyeliğini tüm MACFit kulüplerini kullanabileceğin şekilde yükseltebilirsin.

- MACFit’e üye olmak için en az 16 yaşında olmak gerekiyor.

- Aylık Üyeliklerde üyeliğin, iptal etmediğin sürece devam edecek, Yıllık üyeliklerde ise iptal etmediğin takdirde üyeliğinin bittiği tarihte üyeliğin otomatik olarak aylık üyeliğe çevrilir, ilk kayıt olduğun fiyatın aylığa denk gelen tutarı üzerinden ödeme yaparak üyeliğine devam edebilirsin.

- Dondurduğun üyeliğini dondurma süresi içinde tekrar aktif etmek istersen online üyelik portalinden (portal.macfit.com.tr) yapabilirsin. Aktive ettiğin ayın kalan kısmı için hesaplanan üyelik ücretini ödeyerek kulübü kullanabilirsin.

- Çoklu kulüp üyeliği, Ormanada ve Ortaköy kulüplerimiz dışındaki diğer tüm MACFit’lerde kullanabileceğin bir üyelik tipidir. Üyeliğini farklı MACFit'lerde kullanabilmen için kulübüne başvurarak bilgi alabilirsin. Ayrıca bu işlemi üyelik sayfandan online olarak da yapabilirsin.

- Üyeliğini online üyelik portalinden (portal.macfit.com.tr) çoklu üyelik modeline çevirebilirsin. 

- Aylık üyeliklerde her ayın son günü bir sonraki ayın üyelik bedeli kredi kartından otomatik olarak tahsil edilir. Bu aşamada kayıtlı kartından tahsilat yapılamaz ise aynı ay içerisinde sistem deneme yapmaya devam eder ve kulüp girişin kısıtlanır. Kart bilgilerinde değişiklik olması durumunda portal.macfit.com.tr adresinden kart bilgilerini güncellemeyi unutma!

- Kartından tahsilat yapılana kadar kulübe giriş hakkın kısıtlanır. Bu durumda, üyeliğinin iptali için başvuruda bulunmadığın sürece, ödemesi tahsil edilememiş aylar için sistem tarafından kredi kartından birikmiş üyelik ücretinin tahsilatı yapılmaya çalışılır. Tahsilat başarılı olursa kulübü yeniden kullanabilirsin. Eğer iki ay üst üste tahsilat gerçekleştirilemezse, üyeliğin sistem tarafından iptal edilir ve yeniden üye olmak istediğinde güncel fiyatlar üzerinden yeni üyelik kaydı yaptırman gerekir.

- Üyeliğin sadece kayıt olduğun kulüpte geçerlidir. Farklı MACFit’leri kullanabilmek için kulübüne danışarak çoklu kulüp üyeliği hakkında bilgi alabilirsin veya online üyelik portalinden (portal.macfit.com.tr)  çoklu üyelik opsiyonunu seçebilirsin! 

- Evet, üyelik seçenekleri ve fiyatlarıyla ilgili http://onlinesignup.macfit.com.tr/  linkinden detaylı bilgilere ulaşabilirsin.

- portal.macfit.com.tr adresinden şifremi unuttum’a tıklayıp kayıt olurken verdiğin mail adresini yazdığında, şifreni mail adresine tekrar göndereceğiz.

- portal.macfit.com.tr linkinden şifremi unuttum linkine tıklayıp şifreni tekrar alabilirsin.

- Kayıt olurken yazdığın mail adresini ve şifreni doğru girdiğine emin ol, yine de giriş yapamazsan http://www.macfit.com.tr/bizeulasin linkine tıklayıp kulübünü seçip yardım isteyebilirsin.

- Grup derslerine ücretsiz olarak katılabilirsin.

- Üye olduktan sonra giriş programı randevusu alabilirsin, bu programda eğitmenlerimiz tarafından sana 6 hafta boyunca nasıl antrenman yapman gerektiği ile ilgili detayları alabileceksin.

- Ödediğin tutarların faturası e-fatura olarak ilgili ayın sonunda kesilir ve takip eden ayın ilk haftası mail adresine e-fatura olarak gönderilir.

- Online üyelik portalına (portal.macfit.com.tr) giriş yaparak üyeliğini dondurman mümkün. Üyeliğini ilk dondurma tarihinden itibaren 12 ay içerisinde 2 defa dondurabilirsin. Dondurma işlemlerini ayın 1’i ile 25’i arasında gerçekleştirebilirsin.

- Üyeliğini iptal etmek için, içinde bulunduğun ayın 25’ine kadar online üyelik portalına (portal.macfit.com.tr) giriş yapıp “Üyelik İptal” seçeneğini kullanmalısın. İptal ettiğin ayın sonunda üyeliğin sonlanacaktır. Eğer yıllık üyemizsen, senin için yaptığımız indirim tutarları kulübümüzden faydalandığın aylar üzerinden hesaplanır ve bu tutara üyelik katılım ücretin eklenir. Hesaplanan toplam tutar, kulübümüze üye olmak için ödediğin üyelik bedelinden çıkarılarak kalan tutar sana iade edilir.

- Kulüplerimizin güncel üyelik ücretlerini web sitemizden öğrenebilirsin. İlgilendiğin kulübün güncel fiyatını öğrenmek için hemen tıkla.)

- Evet, aylık ödeme seçeneği sunuyoruz. 

- İstediğin zaman online üyelik portalinden (portal.macfit.com.tr) ödeme yapmak istediğin yeni kartının bilgilerini ekleyebilir ve ödemelerinin yeni kartından yapılmasını seçebilirsin.

- Üyelik ücretini yalnızca kredi kartı ve Akbank, Yapıkredi, İşbankası debit kartları ödeyebilirsin. Nakit ile ödeme alınmamaktadır.

- Aylık üyeliklerde ayın 25’ine kadar kayıt oluyorsan sadece o ayın kalan günlerinin ücretini, ayın 25’inden sonra kayıt oluyorsan o ayın kalan günleriyle beraber bir sonraki ayın ücretini beraber ödemen gerekir.

- Aylık üyelikler iptal edilmediği takdirde otomatik olarak ilk ödemeyi yaptığın kredi kartından her ayın son günü aylık üyelik tutarı tahsil edilerek devam eder, eğer üyeliğini sonlandırmak istersen ayın 25’ine kadar portal.macfit.com.tr adresinden giriş yapıp üyeliğini iptal edebilirsin.

- Evet, MACFit kulüpleri stüdyo grup derslerini ücretsiz olarak sunmakta; Cycling, Step, Aero Fit, Body Fit, Pilates, Cardio Kick Box ve çok daha fazlasını içeren ders programlarımıza web sitemizden ulaşabilirsin.

- Evet, duş, tuvalet, dolap ve saç kurutma makinesi tüm kulüplerimizde bulunuyor ve ücretsiz.

- Her zaman bir şişe su, bir asma kilit ve bir ter havlusu getirmeni öneririz. Unuttuğun takdirde suyu ve dolap kilidini otomatlarımızdan da satın alabilirsin.

- Eğitmenlerimiz tarafından, ekipmanların nasıl kullanılacağı induction (giriş programı) programımızda gösterilmektedir. Induction ile ilgili detaylı bilgi için tıkla

- Yeni üyelik yaptıktan sonra hoş geldin maili ile birlikte giriş programı için randevu alabileceğin adres sana iletilmiş olacaktır. MACFit üyesi isen, üyelik portalına giriş yaptıktan sonra rezervasyon kısmından Induction programı için randevu alabilirsin Eğer hala MACFit'e üye olmadıysan, hemen üye olarak Induction programına katılabilirsin.

- Evet, ek bir ücret karşılığı kişisel eğitmen seansı alabilirsin. Fiyatlar egzersiz türüne (bire bir veya grup) ve kişisel eğitmenin deneyim seviyesine göre değişiklik gösterebilir.

- Kulüplerimizin çoğunda otopark mevcuttur. Detaylı bilgiye web sitemizden ulaşabilirsin.

- Araç ile gelirsen, AVM otoparkından, yaya olarak gelirsen kulüp yönetiminin bildireceği kapıdan giriş yapabilirsin. MACFit’ e geldiğini güvenliğe bildirmen gerekiyor.

- Evet, kulüplerimizde Wi-Fi erişimi sunuyoruz. Detayları kulübünden öğrenebilirsin.

- Hayır, Induction programları ücretsiz. Bunun için online rezervasyon ve takip sistemimiz bulunuyor.

- Hayır, kulüplerimizde çocuk kulübü hizmeti sunmuyoruz.

- Rahat, nefes alan kumaşlar ve koşu ya da spor ayakkabısı giymeni öneriyoruz.

- Online üyeliğini yaptırdığında "MACFit’e hoş geldin" konusu ile sana ulaşan e-posta'da kullanıcı adı ve şifren bulunuyor. Kulübe geldiğinde, kapıda bu şifreyi tuşlayarak içeri girebilirsin. 

- portal.macfit.com.tr adresinden şifremi unuttum’a tıklayıp kayıt olurken verdiğin mail adresini yazdığında, şifreni mail adresine tekrar göndereceğiz.

- Arkadaşını kulübümüzdeki satış ekibimize yönlendirebilirsin, ekibimiz gün içinde kulüp turu için destek veriyor. 

- Kulüp müdürümüz ve kişisel eğitmenlerimiz herhangi bir soru veya görüşün olması durumunda sana yardım etmeye hazırdırlar. Ayrıca, www.macfit.com.tr/bizeulasin  linkindeki formumuzu doldurarak fikirlerini paylaşabilirsin

- Kulüplerimizin çalışma saatlerini www.macfit.com.tr adresinden ilgili kulübümüzün sayfasına girip öğrenebilirsin.

- Hayır, yeniden şifre aldığında da sistem rastgele bir şifre oluşturacaktır. 

- Evet, MACFit kulüplerimiz geniş çaplı kapalı devre CCTV sistemi ile izlenmektedir.

- MACFit olarak ödeme sistemlerimizde ve veri tabanımızda kredi kart bilgilerinizi tutmuyoruz. Üyelik hesabınıza şifreli olarak kaydedeceğiniz kart bilgileri, düzenli ödemeniz çekilmek üzere banka sistemlerinde tutulacaktır.

Randevu Al