Biz Kimiz

Mars Sportif olarak spor sektöründe misafirlerimizin hayallerinin ötesine geçen ve fark yaratan projelerle, “en yeni ve en iyi”yi sunan buluşma noktaları yaratmak üzere yola çıktık.


2007 yılından beri; ileri teknoloji, bilimsellik ve eğlenceyi birleştirerek, insanların yaşam kalitelerini artıran kişiye özel tasarlanmış hizmetleri, profesyonel bir yönetimle sunuyoruz. Misafirlerimiz için, içten ve samimi hizmet, ait hissedilen ortamlar ve yenilikler sunarak pozitif deneyimler yaratmak, önceliğimiz olmaya devam edecek.

 

MACFit'i Keşfet

Mars Athletic Club’ların yarattığı spor kulübü kültürünü devam ettirmeyi amaçlayan MACFit, muzip ruhunu kattığı eğlenceli bir atmosferde üyelerinin hayatına sporla birlikte keyif ve mutluluk katıyor.

Son teknoloji ekipmanları, MAC Academy eğitmenlerinin profesyonel eğitim ve birikimi, MAC kalitesindeki programlarının yanı sıra; rahat, keyifli atmosferi ve sadeleşmiş hizmetleriyle sporu pratikleştiren MACFit, uygun fiyatlarla herkes için ulaşılabilir spor deneyimi sunuyor.

Hizmetler kulüp bazında değişkenlik göstermektedir. İlgilendiğin kulübün sunduğu hizmetleri öğrenmek için kulüp sayfasını ziyaret edebilirsin.

Yönetim Ekibimiz

Bahar Ünsal Uçanlar - Chief Executive Officer

Bahar Uçanlar Mars Sportif’in CEO’sudur. Mars Sportif’teki görevinden önce dünyanın en büyük pazar araştırma ve stratejik danışmanlık gruplarından biri olan Kantar’ın 28 ülkedeki ticari faaliyetlerinden sorumluydu. Daha önce Turkcell’de Pazarlama İletişimi Direktörü ve Gençlik Segmenti Direktörü olarak görev alan Uçanlar Türkiye’deki kariyerine Mondelez’de 6 kategoriden sorumlu CMO rolü ile başladı. Türkiye kariyeri öncesinde ise Amerika PepsiCo’da Pazarlama ve Strateji Direktörlüğü ve Bain&Company’de Yönetim Danışmanlığı görevlerinde bulundu.   

John Greenwood, Chief Operations Officer

John Greenwood Mars Sportif Operasyon Direktörü’dür. Mars Sportif’e katılmadan önce Fitness First Orta Doğu’nun Grup Operasyon Yöneticisi olarak Körfez bölgesindeki 6 ülkede bulunan 31 spor kulübünden sorumluydu. Ondan önce, İngiltere menşeili Punch Taverns firmasının Bölge Müdürü’ydü. Punch Taverns’den önce, John Greenwood, İngiltere çapında 80 spor kulübü işleten David Lloyd Leisure’ın Kıdemli Operasyon Grup Müdürü’ydü. Buraya katılmadan önce Virgin Active’de Operasyon Müdürü’ydü. Virgin Active’den önce İngiltere kökenli aile eğlencesi merkezi Bass plc’nin Genel Müdürü olarak çalıştı. John Greenwood kariyerine Suudi Aramco Petrol Şirketi’nde başladı ve oradan ayrıldığında Eğlence Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Zeynep Sirel Fırat, Chief Financial Officer

Mars Sportif’e katılmadan önce Türkiye’nin en büyük canlı etkinlik ve spor biletleri satış firması olan Biletix/Ticketmaster Türkiye’de Finans Direktörü olarak çalıştı. Finans ve insan kaynakları fonksiyonlarından sorumlu olduğu bu dönemde Ticketmaster Birleşik Arap Emirlikleri bölgesinin de operasyonel ve finansal sistemlerinin geliştirilmesi ile ilgilendi. Biletix’den önce Boyner Grup bünyesinde 60 mağazası ile lüks perakendenin adresi olan Beymen’de Bütçe ve Raporlama Müdürü olarak görev yaptı. Bundan önce yine aynı gruba ait olan ve ‘Advantage Card’ projesini geliştiren Benkar A.Ş.’de Bütçe ve Raporlama Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. Zeynep Sirel Fırat kariyerine Ernst & Young Türkiye ofisi denetim bölümünde başladı.

Mars Sportif Tesisler İşletmeciliği AŞ.
Dereboyu Cad. Ambarlıdere Yolu No: 4/1 34340 Ortaköy - Beşiktaş - İstanbul
0212 258 07 99
0212 227 02 23
Randevu Al