Şehrin en dinamik buluşma noktalarından Kanyon AVM’nin en üst katında, terası, havuzu ve basketbol sahasının iç içe konumlandığı, üç katlı MAC Kanyon kendini özel hissedeceğin kulüplerimizden biri.  Geniş soyunma odaları, saunası, buhar odası ve geleneksel Türk hamamını da barındıran bu kulüpte uzman eğitmenlerimiz eşliğinde ücretsiz grup dersleriyle en yüksek performansa erişeceksin. GFX, NTC, MAC Stronger, Cycling, Reformer Pilates dersleri ile bu alanlarda uzmanlaşabilirsin. Ayrıca bu kulübümüz içerisinde sağlıklı yeme içme opsiyonları sunan MAC Cafe de bulunmaktadır.

ADRES

Kanyon AVM Büyükdere Cad. No:185 1. Levent 34394 Levent/İstanbul

Haritada göster

KULÜPTEKİ İMKANLAR

Kapalı Havuz
Spa
İçme Suyu
Havlu
Pilates
Dinlenme Alanı
Hamam
Sauna
Bisiklet
Basketbol
Şampuan
Buhar Banyosu
Kafe
Açık Hava Sporu
Grup Dersi

KULÜPTE SENİ NELER BEKLİYOR?

KİŞİSEL EĞİTMEN İLE HEDEFLERİNE DAHA YAKINSIN

İster yeni spor alışkanlığı kazanmak isteyen biri ol, ister yarışmaya hazırlanan ileri seviye bir sporcu; sana ve hedeflerine özel hazırladığı antrenman içeriğini en doğru şekilde uygulamanı sağlayacak eğitmen yanı başında. Eğitmenin, sadece günün antrenman anında değil geri kalanında da seni yönlendirerek dinlenme ve beslenmenin en doğru etkilerinden faydalanmanı sağlayacak. Kulübündeki kişisel eğitmenleri görmek ve özel ders için iletişime geçmek için MAC+ uygulamasındaki Kulübümdeki Eğitmenler alanını ziyaret edebilirsin.

İHTİYACINA GÖRE ÖZELLEŞMİŞ STÜDYO VE PROGRAMLAR

Düzenli olarak güncellenen ders içerikleri ile eğitmen gözetiminde yapılan grup derslerine katılarak eğlence ve sporun ne kadar ayrılmaz olduğunu hissedebilirsin. Üstelik Türkiye’de ilk defa ve sadece Mars Athletic çatısı altında sunulan olan Türkçe sanal grup dersleri sayesinde kulübün açık olduğu her saatte mutlaka bir grup dersi bulabileceksin. 100’den fazla ders içeriği ile hedefine ve tarzına yönelik bir grup dersini seçip MAC+ üzerinden rezervasyon yapman yeterli.

GFX (GYM FLOOR EXERCISE) İLE FİT BİR VÜCUDA KAVUŞ

Yalnızca 30 dakika içerisinde tüm vücudu çalıştırmanın yanı sıra kardiyo da yaptığın bir derse katılmaya ne dersin? 7 farklı temaya sahip GFX ile odaklanmak istediğin bölgeye ağırlık veren, yüksek yoğunluklu (HIIT) bir içeriği seçebilir, fitness seviyen ne olursa olsun eğitmenin yönlendirmeleri ile hareketlerin farklı varyasyonlarını yaparak sana en uygun seviyede dersi tamamlayabilirsin. Hem az vaktim var diyor hem de eğitmen gözetiminde antrenman yapmak istiyorsan GFX’i mutlaka denemelisin.

MAC+ İLE KİŞİYE ÖZEL PROGRAM VE İÇERİKLER

Spora ve iyi yaşama dair her şeyi kişiye özel antrenman programları ve içeriklerle harmanlayarak, dilediğin yer ve zamanda erişime sunan MAC+ sadece bir adım uzağında! Konusunda uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış binlerce içeriğe ulaşmak artık çok kolay. Geniş kütüphanesi ile hedeflerine hızlıca ulaşman için MAC+, App Store ve Google Play’de seni bekliyor.

Hemen İndir

Galeri

AĞUSTOS PROGRAMI

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Esin Turaneli 07:00-07:50

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Esin Turaneli
TARiH / SÜRE 07:00-07:50 50dk
Exp.Cycling 30dk
Exp.Cycling 30dk
Cycle Erkut Ergüden 07:00-07:30

Exp.Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Erkut Ergüden
TARiH / SÜRE 07:00-07:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Erkut Ergüden 07:30-08:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Erkut Ergüden
TARiH / SÜRE 07:30-08:00 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Fatma Duran 12:10-13:00

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Fatma Duran
TARiH / SÜRE 12:10-13:00 50dk
Exp. Body Fit 30dk
Exp. Body Fit 30dk
Kuvvet Eren Şerbetci 12:10-12:40

Exp. Body Fit

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Eren Şerbetci
TARiH / SÜRE 12:10-12:40 30dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Tarık Eken 12:10-13:00

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Tarık Eken
TARiH / SÜRE 12:10-13:00 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Eren Şerbetci 12:40-13:10

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Eren Şerbetci
TARiH / SÜRE 12:40-13:10 30dk
Hatha Yoga 50dk
Hatha Yoga 50dk
Mind And Body FULDEN ÇAĞIN 13:10-14:00

Hatha Yoga

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN FULDEN ÇAĞIN
TARiH / SÜRE 13:10-14:00 50dk
Body Weight Training 50dk
Body Weight Training 50dk
Kuvvet Furkan Taşçı 14:00-14:50

Body Weight Training

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Furkan Taşçı
TARiH / SÜRE 14:00-14:50 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Furkan Taşçı 15:30-16:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Furkan Taşçı
TARiH / SÜRE 15:30-16:00 30dk
HAMMER STRENGTH POWER by Life 50dk
HAMMER STRENGTH POWER by Life 50dk
Kuvvet Furkan Taşçı 16:00-16:50

HAMMER STRENGTH POWER by Life Fitness

SALON GYM FLOOR
EĞİTMEN Furkan Taşçı
TARiH / SÜRE 16:00-16:50 50dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX UFUK YILMAZ 18:00-18:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN UFUK YILMAZ
TARiH / SÜRE 18:00-18:30 30dk
Brazilian Butt Fit 50dk
Brazilian Butt Fit 50dk
Core Ayşenur Şaşmaz 18:00-18:50

Brazilian Butt Fit

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Ayşenur Şaşmaz
TARiH / SÜRE 18:00-18:50 50dk
HAMMER STRENGTH POWER by Life 50dk
HAMMER STRENGTH POWER by Life 50dk
Kuvvet Burak Çebi 18:30-19:20

HAMMER STRENGTH POWER by Life Fitness

SALON GYM FLOOR
EĞİTMEN Burak Çebi
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX UFUK YILMAZ 18:30-19:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN UFUK YILMAZ
TARiH / SÜRE 18:30-19:00 30dk
Nike Superrep HIIT 50dk
Nike Superrep HIIT 50dk
Kuvvet Emrah Koyuncu 18:30-19:20

Nike Superrep HIIT

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Emrah Koyuncu
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Emre Kolaçoğlu 19:00-19:50

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Emre Kolaçoğlu
TARiH / SÜRE 19:00-19:50 50dk
Mac Fighter 50dk
Mac Fighter 50dk
Cardio Mustafa Altunkaynak 19:00-19:50

Mac Fighter

SALON GYM FLOOR
EĞİTMEN Mustafa Altunkaynak
TARiH / SÜRE 19:00-19:50 50dk
Aqua Power 50dk
Aqua Power 50dk
Kuvvet ŞAFAK YURDAKUL 19:00-19:50

Aqua Power

SALON POOL
EĞİTMEN ŞAFAK YURDAKUL
TARiH / SÜRE 19:00-19:50 50dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Okan Kaya 19:30-20:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Okan Kaya
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
Exp. MAC Stronger 30dk
Exp. MAC Stronger 30dk
Kuvvet Burak Çebi 19:30-20:00

Exp. MAC Stronger

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Burak Çebi
TARiH / SÜRE 19:30-20:00 30dk
Zumba 50dk
Zumba 50dk
Dance SELİNAY PİRGAİP 20:00-20:50

Zumba

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN SELİNAY PİRGAİP
TARiH / SÜRE 20:00-20:50 50dk
HAMMER STRENGTH POWER by Life 50dk
HAMMER STRENGTH POWER by Life 50dk
Kuvvet Burak Çebi 20:00-20:50

HAMMER STRENGTH POWER by Life Fitness

SALON GYM FLOOR
EĞİTMEN Burak Çebi
TARiH / SÜRE 20:00-20:50 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Mustafa Altunkaynak 20:00-20:30

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Mustafa Altunkaynak
TARiH / SÜRE 20:00-20:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Ayşenur Şaşmaz 20:30-21:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Ayşenur Şaşmaz
TARiH / SÜRE 20:30-21:00 30dk
Exp. MAC Stronger 30dk
Exp. MAC Stronger 30dk
Kuvvet Büşranur Bulut 20:30-21:00

Exp. MAC Stronger

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Büşranur Bulut
TARiH / SÜRE 20:30-21:00 30dk
Crunch And Burn 30dk
Crunch And Burn 30dk
Core Büşranur Bulut 21:00-21:30

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Büşranur Bulut
TARiH / SÜRE 21:00-21:30 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Ayşenur Şaşmaz 07:00-07:50

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Ayşenur Şaşmaz
TARiH / SÜRE 07:00-07:50 50dk
Exp.Cycling 30dk
Exp.Cycling 30dk
Cycle Furkan Taşçı 07:00-07:30

Exp.Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Furkan Taşçı
TARiH / SÜRE 07:00-07:30 30dk
Crunch And Burn 30dk
Crunch And Burn 30dk
Core Furkan Taşçı 07:30-08:00

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Furkan Taşçı
TARiH / SÜRE 07:30-08:00 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Burak Çebi 08:00-08:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Burak Çebi
TARiH / SÜRE 08:00-08:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Furkan Taşçı 09:30-10:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Furkan Taşçı
TARiH / SÜRE 09:30-10:00 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Sude Gül 10:00-10:50

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Sude Gül
TARiH / SÜRE 10:00-10:50 50dk
HAMMER STRENGTH POWER by Life 50dk
HAMMER STRENGTH POWER by Life 50dk
Kuvvet Emrah Koyuncu 12:10-13:00

HAMMER STRENGTH POWER by Life Fitness

SALON GYM FLOOR
EĞİTMEN Emrah Koyuncu
TARiH / SÜRE 12:10-13:00 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Yasemin Özdemir 12:10-13:00

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Yasemin Özdemir
TARiH / SÜRE 12:10-13:00 50dk
Vinyasa Yoga 50dk
Vinyasa Yoga 50dk
Mind And Body MELTEM FAKABASMAZ 13:10-14:00

Vinyasa Yoga

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN MELTEM FAKABASMAZ
TARiH / SÜRE 13:10-14:00 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Aslınur Demirtaş 17:30-18:20

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Aslınur Demirtaş
TARiH / SÜRE 17:30-18:20 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Yasemin Özdemir 18:30-19:20

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Yasemin Özdemir
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
Exp.Cycling 30dk
Exp.Cycling 30dk
Cycle Saliha Aleyna Bekoğlu 18:30-19:00

Exp.Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Saliha Aleyna Bekoğlu
TARiH / SÜRE 18:30-19:00 30dk
Body Fit 50dk
Body Fit 50dk
Kuvvet Sezgin Öztürk 18:30-19:20

Body Fit

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Sezgin Öztürk
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX İRFAN ÖZTEL 18:30-19:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN İRFAN ÖZTEL
TARiH / SÜRE 18:30-19:00 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Saliha Aleyna Bekoğlu 19:00-19:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Saliha Aleyna Bekoğlu
TARiH / SÜRE 19:00-19:30 30dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle İRFAN ÖZTEL 19:10-20:00

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN İRFAN ÖZTEL
TARiH / SÜRE 19:10-20:00 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Saliha Aleyna Bekoğlu 19:30-20:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Saliha Aleyna Bekoğlu
TARiH / SÜRE 19:30-20:00 30dk
Insanity 50dk
Insanity 50dk
Cardio Erkut Ergüden 19:30-20:20

Insanity

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Erkut Ergüden
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
Vinyasa Yoga 50dk
Vinyasa Yoga 50dk
Mind And Body LEYLA ZERGER 19:30-20:20

Vinyasa Yoga

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN LEYLA ZERGER
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
Açık Su Yüzme Yarışları 50dk
Açık Su Yüzme Yarışları 50dk
Cardio Tunç Sayın 19:30-20:20

Açık Su Yüzme Yarışları Hazırlık Antrenmanı

SALON POOL
EĞİTMEN Tunç Sayın
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
Exp. Stretching 30dk
Exp. Stretching 30dk
Esneklik BUSE ERSEÇENLER 20:30-21:00

Exp. Stretching

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN BUSE ERSEÇENLER
TARiH / SÜRE 20:30-21:00 30dk
Exp. MAC Stronger 30dk
Exp. MAC Stronger 30dk
Kuvvet Armin Efsa Şanlı 20:40-21:10

Exp. MAC Stronger

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Armin Efsa Şanlı
TARiH / SÜRE 20:40-21:10 30dk
Crunch And Burn 30dk
Crunch And Burn 30dk
Core Recep Gümüştaş 21:20-21:50

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Recep Gümüştaş
TARiH / SÜRE 21:20-21:50 30dk
Aqua Bootcamp 50dk
Aqua Bootcamp 50dk
Kuvvet ŞAFAK YURDAKUL 07:00-07:50

Aqua Bootcamp

SALON POOL
EĞİTMEN ŞAFAK YURDAKUL
TARiH / SÜRE 07:00-07:50 50dk
Exp. Body Fit 30dk
Exp. Body Fit 30dk
Kuvvet Berker Uysal 07:30-08:00

Exp. Body Fit

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Berker Uysal
TARiH / SÜRE 07:30-08:00 30dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Burak Çebi 12:10-13:00

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Burak Çebi
TARiH / SÜRE 12:10-13:00 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Emre Kolaçoğlu 12:10-13:00

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Emre Kolaçoğlu
TARiH / SÜRE 12:10-13:00 50dk
Exp. Body Fit 30dk
Exp. Body Fit 30dk
Kuvvet Okan Kaya 12:10-12:40

Exp. Body Fit

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Okan Kaya
TARiH / SÜRE 12:10-12:40 30dk
Crunch And Burn 30dk
Crunch And Burn 30dk
Core Okan Kaya 12:40-13:10

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Okan Kaya
TARiH / SÜRE 12:40-13:10 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX ESENGÜL ARPACI 13:00-13:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN ESENGÜL ARPACI
TARiH / SÜRE 13:00-13:30 30dk
Hatha Yoga 50dk
Hatha Yoga 50dk
Mind And Body FULDEN ÇAĞIN 13:10-14:00

Hatha Yoga

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN FULDEN ÇAĞIN
TARiH / SÜRE 13:10-14:00 50dk
Crunch And Burn 30dk
Crunch And Burn 30dk
Core Gizem Çakıl 13:40-14:10

Crunch And Burn

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Gizem Çakıl
TARiH / SÜRE 13:40-14:10 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Diğdem Böcek 18:00-18:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Diğdem Böcek
TARiH / SÜRE 18:00-18:30 30dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Tarık Eken 18:30-19:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Tarık Eken
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
Boot Camp 60dk
Boot Camp 60dk
Kuvvet YENER KAHRAMAN 18:30-19:30

Boot Camp

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN YENER KAHRAMAN
TARiH / SÜRE 18:30-19:30 60dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Diğdem Böcek 18:30-19:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Diğdem Böcek
TARiH / SÜRE 18:30-19:00 30dk
Water Fit 50dk
Water Fit 50dk
Kuvvet Tunç Sayın 19:00-19:50

Water Fit

SALON POOL
EĞİTMEN Tunç Sayın
TARiH / SÜRE 19:00-19:50 50dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Furkan Taşçı 19:00-19:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Furkan Taşçı
TARiH / SÜRE 19:00-19:30 30dk
HAMMER STRENGTH POWER by Life 50dk
HAMMER STRENGTH POWER by Life 50dk
Kuvvet İdris Güneş 19:00-19:50

HAMMER STRENGTH POWER by Life Fitness

SALON GYM FLOOR
EĞİTMEN İdris Güneş
TARiH / SÜRE 19:00-19:50 50dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle YENER KAHRAMAN 19:30-20:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN YENER KAHRAMAN
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Emre Kolaçoğlu 19:30-20:20

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Emre Kolaçoğlu
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Furkan Taşçı 19:30-20:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Furkan Taşçı
TARiH / SÜRE 19:30-20:00 30dk
Mac HIIT 50dk
Mac HIIT 50dk
Cardio Tarık Eken 19:40-20:30

Mac HIIT

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Tarık Eken
TARiH / SÜRE 19:40-20:30 50dk
Exp. MAC Stronger 30dk
Exp. MAC Stronger 30dk
Kuvvet Onur Şenal 20:40-21:10

Exp. MAC Stronger

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Onur Şenal
TARiH / SÜRE 20:40-21:10 30dk
Crunch And Burn 30dk
Crunch And Burn 30dk
Core Onur Şenal 21:10-21:40

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Onur Şenal
TARiH / SÜRE 21:10-21:40 30dk
HAMMER STRENGTH POWER by Life 50dk
HAMMER STRENGTH POWER by Life 50dk
Kuvvet Saliha Aleyna Bekoğlu 07:00-07:50

HAMMER STRENGTH POWER by Life Fitness

SALON GYM FLOOR
EĞİTMEN Saliha Aleyna Bekoğlu
TARiH / SÜRE 07:00-07:50 50dk
Exp.Cycling 30dk
Exp.Cycling 30dk
Cycle Erkut Ergüden 07:00-07:30

Exp.Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Erkut Ergüden
TARiH / SÜRE 07:00-07:30 30dk
Aqua Bootcamp 50dk
Aqua Bootcamp 50dk
Kuvvet ŞAFAK YURDAKUL 07:00-07:50

Aqua Bootcamp

SALON POOL
EĞİTMEN ŞAFAK YURDAKUL
TARiH / SÜRE 07:00-07:50 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Erkut Ergüden 07:30-08:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Erkut Ergüden
TARiH / SÜRE 07:30-08:00 30dk
HAMMER STRENGTH POWER by Life 50dk
HAMMER STRENGTH POWER by Life 50dk
Kuvvet UFUK YILMAZ 09:00-09:50

HAMMER STRENGTH POWER by Life Fitness

SALON GYM FLOOR
EĞİTMEN UFUK YILMAZ
TARiH / SÜRE 09:00-09:50 50dk
Exp.Cycling 30dk
Exp.Cycling 30dk
Cycle Furkan Taşçı 11:00-11:30

Exp.Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Furkan Taşçı
TARiH / SÜRE 11:00-11:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Furkan Taşçı 11:30-12:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Furkan Taşçı
TARiH / SÜRE 11:30-12:00 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Yasemin Özdemir 12:10-13:00

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Yasemin Özdemir
TARiH / SÜRE 12:10-13:00 50dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle İRFAN ÖZTEL 12:10-13:00

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN İRFAN ÖZTEL
TARiH / SÜRE 12:10-13:00 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Furkan Taşçı 13:00-13:30

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Furkan Taşçı
TARiH / SÜRE 13:00-13:30 30dk
Vinyasa Yoga 50dk
Vinyasa Yoga 50dk
Mind And Body MELTEM FAKABASMAZ 13:10-14:00

Vinyasa Yoga

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN MELTEM FAKABASMAZ
TARiH / SÜRE 13:10-14:00 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Esin Turaneli 17:30-18:20

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Esin Turaneli
TARiH / SÜRE 17:30-18:20 50dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX İdris Güneş 18:00-18:30

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN İdris Güneş
TARiH / SÜRE 18:00-18:30 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Yasemin Özdemir 18:30-19:20

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Yasemin Özdemir
TARiH / SÜRE 18:30-19:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX İdris Güneş 18:30-19:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN İdris Güneş
TARiH / SÜRE 18:30-19:00 30dk
Body Fit 50dk
Body Fit 50dk
Kuvvet Sezgin Öztürk 18:40-19:30

Body Fit

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Sezgin Öztürk
TARiH / SÜRE 18:40-19:30 50dk
HAMMER STRENGTH POWER by Life 50dk
HAMMER STRENGTH POWER by Life 50dk
Kuvvet Eren Şerbetci 19:00-19:50

HAMMER STRENGTH POWER by Life Fitness

SALON GYM FLOOR
EĞİTMEN Eren Şerbetci
TARiH / SÜRE 19:00-19:50 50dk
Exp.Cycling 30dk
Exp.Cycling 30dk
Cycle İdris Güneş 19:10-19:40

Exp.Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN İdris Güneş
TARiH / SÜRE 19:10-19:40 30dk
Exp. Stretching 30dk
Exp. Stretching 30dk
Esneklik Sude Gül 19:30-20:00

Exp. Stretching

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Sude Gül
TARiH / SÜRE 19:30-20:00 30dk
Aqua Power 50dk
Aqua Power 50dk
Kuvvet Tunç Sayın 19:30-20:20

Aqua Power

SALON POOL
EĞİTMEN Tunç Sayın
TARiH / SÜRE 19:30-20:20 50dk
Zumba 50dk
Zumba 50dk
Dance SELİNAY PİRGAİP 19:50-20:40

Zumba

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN SELİNAY PİRGAİP
TARiH / SÜRE 19:50-20:40 50dk
Exp.Cycling 30dk
Exp.Cycling 30dk
Cycle Burak Çebi 20:00-20:30

Exp.Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Burak Çebi
TARiH / SÜRE 20:00-20:30 30dk
Exp.Pilates Studio 30dk
Exp.Pilates Studio 30dk
Pilates Esin Turaneli 20:00-20:30

Exp.Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Esin Turaneli
TARiH / SÜRE 20:00-20:30 30dk
Exp. MAC Stronger 30dk
Exp. MAC Stronger 30dk
Kuvvet Berker Uysal 20:50-21:20

Exp. MAC Stronger

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Berker Uysal
TARiH / SÜRE 20:50-21:20 30dk
Crunch And Burn 30dk
Crunch And Burn 30dk
Core Berker Uysal 21:30-22:00

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Berker Uysal
TARiH / SÜRE 21:30-22:00 30dk
Exp.Cycling 30dk
Exp.Cycling 30dk
Cycle Berker Uysal 07:00-07:30

Exp.Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Berker Uysal
TARiH / SÜRE 07:00-07:30 30dk
Aqua Bootcamp 50dk
Aqua Bootcamp 50dk
Kuvvet Tunç Sayın 07:00-07:50

Aqua Bootcamp

SALON POOL
EĞİTMEN Tunç Sayın
TARiH / SÜRE 07:00-07:50 50dk
Exp. Body Fit 30dk
Exp. Body Fit 30dk
Kuvvet Berker Uysal 07:30-08:00

Exp. Body Fit

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Berker Uysal
TARiH / SÜRE 07:30-08:00 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Furkan Taşçı 08:00-08:30

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Furkan Taşçı
TARiH / SÜRE 08:00-08:30 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Furkan Taşçı 09:30-10:00

GFX Fonksiyonel

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Furkan Taşçı
TARiH / SÜRE 09:30-10:00 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Emre Kolaçoğlu 12:10-13:00

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Emre Kolaçoğlu
TARiH / SÜRE 12:10-13:00 50dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Furkan Taşçı 12:10-13:00

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Furkan Taşçı
TARiH / SÜRE 12:10-13:00 50dk
Exp. Body Fit 30dk
Exp. Body Fit 30dk
Kuvvet Tarık Eken 12:10-12:40

Exp. Body Fit

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Tarık Eken
TARiH / SÜRE 12:10-12:40 30dk
Crunch And Burn 30dk
Crunch And Burn 30dk
Core Tarık Eken 12:40-13:10

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Tarık Eken
TARiH / SÜRE 12:40-13:10 30dk
Exp. Cardio H.A.T. 30dk
Exp. Cardio H.A.T. 30dk
Cardio BUSE ERSEÇENLER 13:10-13:40

Exp. Cardio H.A.T.

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN BUSE ERSEÇENLER
TARiH / SÜRE 13:10-13:40 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Gizem Çakıl 18:30-19:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Gizem Çakıl
TARiH / SÜRE 18:30-19:00 30dk
Nike Superrep HIIT 50dk
Nike Superrep HIIT 50dk
Kuvvet Emrah Koyuncu 18:40-19:30

Nike Superrep HIIT

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Emrah Koyuncu
TARiH / SÜRE 18:40-19:30 50dk
Water Fit 50dk
Water Fit 50dk
Kuvvet Tunç Sayın 19:00-19:50

Water Fit

SALON POOL
EĞİTMEN Tunç Sayın
TARiH / SÜRE 19:00-19:50 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Emrah Koyuncu 19:30-20:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Emrah Koyuncu
TARiH / SÜRE 19:30-20:00 30dk
Exp. MAC Stronger 30dk
Exp. MAC Stronger 30dk
Kuvvet Sude Gül 20:00-20:30

Exp. MAC Stronger

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Sude Gül
TARiH / SÜRE 20:00-20:30 30dk
Crunch And Burn 30dk
Crunch And Burn 30dk
Core Sude Gül 20:30-21:00

Crunch And Burn

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Sude Gül
TARiH / SÜRE 20:30-21:00 30dk
MAC Runners 60dk
MAC Runners 60dk
Cardio İdris Güneş 08:00-09:00

MAC Runners

SALON OUTDOOR
EĞİTMEN İdris Güneş
TARiH / SÜRE 08:00-09:00 60dk
MAC O2 Fonksiyonel 60dk
MAC O2 Fonksiyonel 60dk
Kuvvet Saliha Aleyna Bekoğlu 09:00-10:00

MAC O2 Fonksiyonel

SALON OUTDOOR
EĞİTMEN Saliha Aleyna Bekoğlu
TARiH / SÜRE 09:00-10:00 60dk
Crunch And Burn 30dk
Crunch And Burn 30dk
Core ESENGÜL ARPACI 09:30-10:00

Crunch And Burn

SALON GYM FLOOR
EĞİTMEN ESENGÜL ARPACI
TARiH / SÜRE 09:30-10:00 30dk
Stretching 50dk
Stretching 50dk
Esneklik Aslınur Demirtaş 10:30-11:20

Stretching

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Aslınur Demirtaş
TARiH / SÜRE 10:30-11:20 50dk
MAC Stronger 50dk
MAC Stronger 50dk
Kuvvet Sezgin Öztürk 11:00-11:50

MAC Stronger

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Sezgin Öztürk
TARiH / SÜRE 11:00-11:50 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Sezgin Öztürk 11:50-12:20

GFX Karın

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Sezgin Öztürk
TARiH / SÜRE 11:50-12:20 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Ayşenur Şaşmaz 12:30-13:20

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Ayşenur Şaşmaz
TARiH / SÜRE 12:30-13:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Büşranur Bulut 13:00-13:30

GFX Karın

SALON GYM FLOOR
EĞİTMEN Büşranur Bulut
TARiH / SÜRE 13:00-13:30 30dk
Stretching 50dk
Stretching 50dk
Esneklik Mehmet Emre Turan 13:00-13:50

Stretching

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Mehmet Emre Turan
TARiH / SÜRE 13:00-13:50 50dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Eren Şerbetci 13:30-14:20

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Eren Şerbetci
TARiH / SÜRE 13:30-14:20 50dk
Kid’s Swim (7-14 Yaş) 50dk
Kid’s Swim (7-14 Yaş) 50dk
Cardio ŞAFAK YURDAKUL 13:30-14:20

Kid’s Swim (7-14 Yaş)

SALON POOL
EĞİTMEN ŞAFAK YURDAKUL
TARiH / SÜRE 13:30-14:20 50dk
Vinyasa Yoga Long Time 90dk
Vinyasa Yoga Long Time 90dk
Mind And Body LEYLA ZERGER 14:30-16:00

Vinyasa Yoga Long Time

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN LEYLA ZERGER
TARiH / SÜRE 14:30-16:00 90dk
Brazilian Butt Fit 50dk
Brazilian Butt Fit 50dk
Core Büşranur Bulut 14:30-15:20

Brazilian Butt Fit

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Büşranur Bulut
TARiH / SÜRE 14:30-15:20 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Armin Efsa Şanlı 15:30-16:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Armin Efsa Şanlı
TARiH / SÜRE 15:30-16:00 30dk
MAC Stronger 50dk
MAC Stronger 50dk
Kuvvet Onur Şenal 16:00-16:50

MAC Stronger

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Onur Şenal
TARiH / SÜRE 16:00-16:50 50dk
Stretching 50dk
Stretching 50dk
Esneklik Büşranur Bulut 17:00-17:50

Stretching

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Büşranur Bulut
TARiH / SÜRE 17:00-17:50 50dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Fonksiyonel 30dk
GFX Onur Şenal 17:00-17:30

GFX Fonksiyonel

SALON GYM FLOOR
EĞİTMEN Onur Şenal
TARiH / SÜRE 17:00-17:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Onur Şenal 17:30-18:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Onur Şenal
TARiH / SÜRE 17:30-18:00 30dk
Crunch And Burn 30dk
Crunch And Burn 30dk
Core ESENGÜL ARPACI 09:30-10:00

Crunch And Burn

SALON GYM FLOOR
EĞİTMEN ESENGÜL ARPACI
TARiH / SÜRE 09:30-10:00 30dk
Exp.Cycling 30dk
Exp.Cycling 30dk
Cycle Furkan Taşçı 10:00-10:30

Exp.Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Furkan Taşçı
TARiH / SÜRE 10:00-10:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Furkan Taşçı 10:30-11:00

GFX Karın

SALON GYM FLOOR
EĞİTMEN Furkan Taşçı
TARiH / SÜRE 10:30-11:00 30dk
Exp. MAC Stronger 30dk
Exp. MAC Stronger 30dk
Kuvvet BUSE ERSEÇENLER 11:00-11:30

Exp. MAC Stronger

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN BUSE ERSEÇENLER
TARiH / SÜRE 11:00-11:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX BUSE ERSEÇENLER 11:30-12:00

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN BUSE ERSEÇENLER
TARiH / SÜRE 11:30-12:00 30dk
Exp. Cardio Kickbox 30dk
Exp. Cardio Kickbox 30dk
Cardio BUSE ERSEÇENLER 12:00-12:30

Exp. Cardio Kickbox

SALON GYM FLOOR
EĞİTMEN BUSE ERSEÇENLER
TARiH / SÜRE 12:00-12:30 30dk
Aqua Power 50dk
Aqua Power 50dk
Kuvvet Tunç Sayın 12:00-12:50

Aqua Power

SALON POOL
EĞİTMEN Tunç Sayın
TARiH / SÜRE 12:00-12:50 50dk
Mac HIIT 50dk
Mac HIIT 50dk
Cardio Okan Kaya 12:10-13:00

Mac HIIT

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Okan Kaya
TARiH / SÜRE 12:10-13:00 50dk
Cycling 50dk
Cycling 50dk
Cycle Berker Uysal 13:00-13:50

Cycling

SALON CYCLING STUDIO
EĞİTMEN Berker Uysal
TARiH / SÜRE 13:00-13:50 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Okan Kaya 13:00-13:30

GFX Karın

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Okan Kaya
TARiH / SÜRE 13:00-13:30 30dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Studio 50dk
Pilates Burak Çebi 14:00-14:50

Pilates Studio

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Burak Çebi
TARiH / SÜRE 14:00-14:50 50dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Berker Uysal 14:00-14:30

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Berker Uysal
TARiH / SÜRE 14:00-14:30 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Karın 30dk
GFX Gizem Çakıl 15:00-15:30

GFX Karın

SALON GFX AREA
EĞİTMEN Gizem Çakıl
TARiH / SÜRE 15:00-15:30 30dk
Exp. Stretching 30dk
Exp. Stretching 30dk
Esneklik Burak Çebi 15:00-15:30

Exp. Stretching

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Burak Çebi
TARiH / SÜRE 15:00-15:30 30dk
Stretching 50dk
Stretching 50dk
Esneklik Mehmet Emre Turan 16:00-16:50

Stretching

SALON GROUP STUDIO 2
EĞİTMEN Mehmet Emre Turan
TARiH / SÜRE 16:00-16:50 50dk
Body Fit 50dk
Body Fit 50dk
Kuvvet Sude Gül 17:00-17:50

Body Fit

SALON GROUP STUDIO 1
EĞİTMEN Sude Gül
TARiH / SÜRE 17:00-17:50 50dk
MILITARY TRAINING 50dk
MILITARY TRAINING 50dk
Cardio Burak Çebi 18:00-18:50

MILITARY TRAINING

SALON TERRACE
EĞİTMEN Burak Çebi
TARiH / SÜRE 18:00-18:50 50dk

MAC ACADEMY EĞİTİMİ ALMIŞ EĞİTMENLERLE ÖZEL DERS

Egzersizler, antrenman sistemi, beslenme, dinlenme ve diğer birçok kavram arasından nasıl çıkacağına emin olamıyorsan ya da sadece yanında o son tekrarı yaptıracak antrenman partnerini arıyorsan Mars Athletic eğitmenleri senin için doğru adres. Ölçüm prosedürleriyle hedeflerini ve belki farkında bile olmadığın ihtiyaçlarını yanıtlayacak bir antrenman programı oluşturup, güvenli egzersizin en önemli parçaları olan ısınma, doğru egzersiz formu, doğru ağırlık seçimi ve esnetme adımları her antrenmanda eğitmeninin gözetimi ve yönlendirmeleri ile tamamlanacak. Sadece spor salonu içerisinde kalmayıp açık havaya veya eve uyarlanan egzersizlerle sıkılmadan antrenman yapıp vazgeçemeyeceğin bir spor alışkanlığı kazanacaksın.

SIKÇA SORULAN SORULAR

MAC+ UYGULAMASINI TELEFONUMA NASIL İNDİREBİLİRİM?
MAC+ mobil uygulamasını telefonuna App Store/Google Play aracılığıyla veya linke tıklayarak indirebilirsin.
MAC’E NASIL ÜYE OLURUM?
MAC’e üye olmak için kulübe gitmene gerek yok! Yapman gereken yalnızca Üye Ol butonuna tıklamak ve ilgili adımları tamamlamak.
ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR?
Kulüplerimizin güncel üyelik ücretlerini web sitemizden öğrenebilirsin. İlgilendiğin kulübün güncel fiyatını öğrenmek için hemen tıkla!
NAKİT ÖDEME YAPABİLİR MİYİM?
Üyelik işlemlerini online sistem üzerinden gerçekleştirdiğimiz için nakit ödeme kabul edilmemektedir.
ÜYE OLURKEN KULLANDIĞIM KREDİ KARTI BİLGİLERİMİ DAHA SONRA DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?
Web sitemiz üzerinden üye girişi yaparak kart bilgilerini güncelleyebilir ve ödemelerini yeni kartından yapabilirsin.
KULÜBE NASIL GİRİŞ YAPABİLİRİM?
MAC+ uygulamasını indirdikten sonra üyelik sırasında kullandığın cep telefonu bilgisini kullanarak uygulamaya giriş yapabilirsin. Uygulama ana ekranındaki QR ikonuna tıklayıp turnikeler üzerindeki QR’ı okutarak temassız bir şekilde kulübe giriş sağlayabilirsin.
MAC’TE GRUP DERSLERİ VAR MI?
MACFit’te ihtiyacına yönelik onlarca grup dersi bulunmaktadır. Tüm grup derslerine linkten ulaşabilirsin.
GRUP DERSİLERİ ÜCRETLİ Mİ?
MAC’te tüm grup dersleri ücretsizdir.

YAKINDAKİ DİĞER KULÜPLER

MAC+
KULÜP VE STÜDYOLAR