HAFTALIK PROGRAM

DERS PROGRAMINI YAZDIR
  • Pazartesi
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    13:00-13:45 Pilates Studio(B) stüdyo Çisem Öztemel
    14:00-14:45 Body Fit(B) stüdyo Erdem Şen
    15:00-15:45 Pilates Studio(B) stüdyo İlayda Demir
    15:45-16:15 GFX Kardiyo stüdyo İlayda Demir
    16:30-17:00 Crunch And Burn(Oİ) Osman Ekşi
    17:00-17:30 GFX Başlangıç(B) Osman Ekşi
    18:00-18:45 Zumba stüdyo Tuba Kumruoğlu
    18:00-18:40 Cycling(Oİ) Uğur Bayraktar
    19:00-19:45 Cycling(Oİ) Serdar Üzmez
    19:00-19:45 Body Fit(Oİ) Ufku Kamalı
  • Salı
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    12:00-12:45 Body Fit(Oİ) Ufku Kamalı
    13:00-13:45 Cycling(B) cycling Tutku Selçuk
    13:00-13:30 GFX Karın(B) stüdyo Ufku Kamalı
    14:00-14:30 Crunch And Burn(Oİ) Tutku Selçuk
    15:00-15:30 Exp. Body Fit(B) stüdyo Cihan Süren
    16:00-16:30 Cardio H.A.T.(B) Çisem Öztemel
    17:15-18:00 Pilates Studio(B) stüdyo Zeynep Türe
    18:15-18:45 Strong Nation stüdyo Tuba Kumruoğlu
    19:00-19:45 Zumba stüdyo Tuba Kumruoğlu
    19:00-19:45 Cycling(Oİ) Serdar Üzmez
  • Çarşamba
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    11:00-11:45 Cardio H.A.T.(Oİ) Enes Çağlar
    12:00-12:45 Body Fit(B) stüdyo Ufku Kamalı
    13:00-14:00 Pilates Studio(Oİ) Hasan Cengiz
    14:00-14:30 GFX Kardiyo stüdyo Serdar Üzmez
    15:45-16:30 Body Fit(Oİ) Girayhan Balga
    17:00-17:30 Crunch And Burn(B) stüdyo Doğan Cankurt
    17:30-18:00 GFX Başlangıç(B) Doğan Cankurt
    18:00-18:45 Pilates Studio(Oİ) Çisem Öztemel
    18:45-19:30 Cycling(Oİ) Erhan Keder
    19:00-19:45 Pilates Studio(B) stüdyo Cihan Süren
  • Perşembe
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    10:00-10:45 Pilates Studio(B) stüdyo Hasan Cengiz
    13:00-13:45 Body Fit(Oİ) Erhan Keder
    14:00-14:30 Crunch And Burn(Oİ) Erhan Keder
    15:30-16:15 Pilates Studio(B) stüdyo Çisem Öztemel
    17:30-18:30 Crunch And Burn(Oİ) Erdem Şen
    18:15-18:45 Strong Nation stüdyo Tuba Kumruoğlu
    19:00-19:45 Cycling(Oİ) Tolga Ayyıldız
    19:00-19:45 Zumba stüdyo Tuba Kumruoğlu
  • Cuma
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    13:00-13:45 Pilates Studio(Oİ) Hasan Cengiz
    14:00-14:30 GFX Karın(B) stüdyo Tolga Ayyıldız
    14:30-15:15 Cycling(B) cycling Serdar Üzmez
    15:30-16:15 Body Fit(Oİ) Osman Ekşi
    16:15-16:45 Crunch And Burn(B) stüdyo Serdar Üzmez
    16:45-17:15 GFX Karın(İ) Serdar Üzmez
    17:30-18:15 Body Fit(B) stüdyo Tolga Yeniçınar
    17:45-18:30 Cycling(B) cycling Tolga Ayyıldız
    18:45-19:30 Cycling(Oİ) Uğur Bayraktar
    19:00-19:45 Body Fit(B) stüdyo Erdem Şen
  • NOTLAR
    TÜM DERSLERİMİZ İÇİN MACFİT MOBİL UYGULAMASI ÜZERİNDEN RANDEVU ALMANIZ GEREKMEKTEDİR. * ( B ) BAŞLANGIÇ SEVİYESİ DERS ( Oİ ) ORTA VE İLERİ SEVİYE DERS