HAFTALIK PROGRAM

DERS PROGRAMINI YAZDIR
  • Pazartesi
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    08:00-08:30 Exp.Pilates Studio(B)-(B) GRUP DERS STÜDYOSU Berfu Demirkalp
    08:40-09:10 GFX Karın(O)-(Oİ) FREE AREA Berfu Demirkalp
    13:00-13:30 Exp. MAC Stronger(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Mehdi Can Tali
    15:00-15:30 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Taha Ömer Bulut
    15:40-16:10 GFX Fonksiyonel(O)-(Oİ) FREE AREA Taha Ömer Bulut
    17:00-17:30 Exp.Cycling(B)-(B) GRUP DERS STÜDYOSU Tuğcan Özdemir
    17:40-18:10 GFX Karın(İ)-(Oİ) FREE AREA Tuğcan Özdemir
    18:10-18:40 Exp. Body Fit(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Selin Bozdoğan
    19:00-19:30 Exp.Fit Dance-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Mustafa Fuat Polat
    19:30-20:00 Exp.Fit Dance-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Mustafa Fuat Polat
    20:10-20:40 Exp. MAC Stronger(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Buğrahan Dikici
    20:50-21:20 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Buğrahan Dikici
  • Salı
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    08:00-08:30 Exp. MAC Stronger(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Selin Bozdoğan
    08:40-09:10 GFX Karın(O)-(Oİ) FREE AREA Selin Bozdoğan
    13:10-13:40 Exp.Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Alper Ataş
    13:50-14:20 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Alper Ataş
    14:30-15:00 GFX Fonksiyonel(O)-(Oİ) FREE AREA Alper Ataş
    18:00-18:30 ABS. Crunch-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Mustafa Fuat Polat
    18:40-19:10 GFX Fonksiyonel(O)-(Oİ) FREE AREA Mustafa Fuat Polat
    19:20-19:50 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Burak Kalkan
    20:00-20:30 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Burak Kalkan
    20:30-21:00 Exp. MAC Stronger(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Taha Ömer Bulut
    21:10-21:40 GFX Fonksiyonel(O)-(Oİ) FREE AREA Taha Ömer Bulut
    21:50-22:20 Stretching(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Neslihan Deniz
  • Çarşamba
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    08:00-08:30 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Buğrahan Dikici
    08:40-09:10 GFX Karın(O)-(Oİ) FREE AREA Buğrahan Dikici
    13:10-13:40 Exp. MAC Stronger(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Burak Kalkan
    14:00-14:30 Exp.Fit Dance-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Mustafa Fuat Polat
    14:30-15:00 GFX Karın(O)-(Oİ) FREE AREA Mustafa Fuat Polat
    17:30-18:00 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Alper Ataş
    19:00-19:30 Exp.Energy Step(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Berfu Demirkalp
    19:30-20:00 Stretching(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Berfu Demirkalp
    19:30-20:00 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Tuğcan Özdemir
    20:10-20:40 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Tuğcan Özdemir
    20:50-21:20 Exp.Fit Dance-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Selin Bozdoğan
    21:30-22:00 Stretching(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Selin Bozdoğan
  • Perşembe
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    08:30-09:00 Crunch And Burn(B)-(B) GRUP DERS STÜDYOSU Taha Ömer Bulut
    09:10-09:40 GFX Fonksiyonel(O)-(Oİ) FREE AREA Taha Ömer Bulut
    13:10-13:40 Exp. Body Fit(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Buğrahan Dikici
    13:50-14:20 GFX Fonksiyonel(O)-(Oİ) FREE AREA Buğrahan Dikici
    17:30-18:00 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Mustafa Fuat Polat
    19:00-19:30 Cardio Kickbox(B)-(B) GRUP DERS STÜDYOSU Neslihan Deniz
    19:30-20:00 Stretching(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Neslihan Deniz
    19:40-20:10 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Burak Kalkan
    20:20-20:50 Exp. Body Fit(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Burak Kalkan
    20:20-20:50 GFX Karın(O)-(Oİ) FREE AREA Berfu Demirkalp
    21:00-21:30 Exp.Energy Step(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Berfu Demirkalp
    21:40-22:10 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Berfu Demirkalp
  • Cuma
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    08:00-08:30 Exp.Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Mustafa Fuat Polat
    08:40-09:10 Stretching(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Mustafa Fuat Polat
    13:10-13:40 Exp. MAC Stronger(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Burak Kalkan
    15:00-15:30 ABS. Crunch-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Taha Ömer Bulut
    17:10-17:40 GFX Fonksiyonel(O)-(Oİ) FREE AREA Berfu Demirkalp
    18:00-18:30 Exp.Energy Step(B)-(B) GRUP DERS STÜDYOSU Berfu Demirkalp
    18:40-19:10 GFX Karın(B)-(B) FREE AREA Tuğcan Özdemir
    19:20-19:50 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Tuğcan Özdemir
    20:00-20:30 Exp.Fit Dance-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Selin Bozdoğan
    20:30-21:00 Exp.Fit Dance-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Selin Bozdoğan
    21:10-21:40 ABS. Crunch-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Alper Ataş
    21:50-22:20 Stretching(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Alper Ataş
  • Cumartesi
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    09:00-09:30 Crunch And Burn(B)-(B) GRUP DERS STÜDYOSU Burak Kalkan
    09:40-10:10 GFX Karın(O)-(Oİ) FREE AREA Burak Kalkan
    13:10-13:40 Exp. MAC Stronger(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Neslihan Deniz
    15:30-16:00 GFX Karın(B)-(B) FREE AREA Tuğcan Özdemir
    17:00-17:30 Exp. MAC Stronger(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Tuğcan Özdemir
    18:30-19:00 GFX Fonksiyonel(O)-(Oİ) FREE AREA Mehdi Can Tali
    19:10-19:40 Cardio Kickbox(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Mehdi Can Tali
  • Pazar
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    09:00-09:30 Exp.Cycling(B)-(B) GRUP DERS STÜDYOSU Mehdi Can Tali
    09:40-10:10 GFX Karın(B)-(B) FREE AREA Mehdi Can Tali
    13:10-13:40 ABS. Crunch-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Berfu Demirkalp
    15:30-16:00 GFX Karın(O)-(Oİ) FREE AREA Neslihan Deniz
    16:30-17:00 Exp. MAC Stronger(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Neslihan Deniz
    18:30-19:00 GFX Karın(İ)-(Oİ) FREE AREA Selin Bozdoğan
    19:10-19:40 Stretching(Oİ)-(Oİ) GRUP DERS STÜDYOSU Selin Bozdoğan
  • NOTLAR
    Dance
    Mind & Body
    Pilates
    Kuvvet
    Kardiyo
    Core
    Cycle
    GFX
    (B): BAŞLANGIÇ (Oİ): ORTA-İLERİ SEVİYE
whatsapp