HAFTALIK PROGRAM

DERS PROGRAMINI YAZDIR
  • Pazartesi
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    11:30-12:00 Exp.Cycling-(Oİ) Kaan Camkıran
    12:00-12:30 Crunch And Burn-(Oİ) Hasan Canbolat
    14:00-14:30 Exp. Body Fit-(Oİ) Nalan Şahiner
    14:30-15:00 GFX Form-(Oİ) Hasan Canbolat
    15:30-16:00 Exp.Pilates Studio-(Oİ) Nalan Şahiner
    16:00-16:30 GFX Karın-(Oİ) Nalan Şahiner
    16:55-17:25 Exp.Cycling-(Oİ) Gamze Özülmez
    17:25-17:55 Exp. MAC Stronger-(Oİ) Onur Kayatekin
    18:00-18:30 Exp.Pilates Studio-(Oİ) Gamze Özülmez
    18:30-19:00 GFX 360-(Oİ) Gamze Özülmez
    18:35-19:05 Exp. Body Fit-(Oİ) Nilşan Boyraz
    19:10-19:40 Exp. Cardio H.A.T.-(Oİ) Hatice Temel
    19:45-20:15 Exp. MAC Stronger-(Oİ) Samet Dabanlı
    20:20-20:50 Crunch And Burn-(Oİ) İbrahim Karaca
  • Salı
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    12:00-12:30 GFX Form-(Oİ) Nalan Şahiner
    12:30-13:00 Exp.Pilates Studio-(Oİ) Hikmethan Küçük
    13:00-13:30 Exp.Cycling-(Oİ) Batuhan Koç
    13:30-14:00 Crunch And Burn-(Oİ) Nilşan Boyraz
    14:00-14:30 GFX Karın-(Oİ) Nilşan Boyraz
    15:55-16:25 Exp. MAC Stronger-(Oİ) Hatice Temel
    16:30-17:00 Crunch And Burn-(Oİ) Kaan Camkıran
    17:55-18:25 GFX Karın-(Oİ) Samet Dabanlı
    18:25-18:55 Exp. MAC Stronger-(Oİ) Samet Dabanlı
    19:00-19:30 Crunch And Burn-(Oİ) İsmail Kadit
    19:30-20:00 Exp.Cycling-(Oİ) Evren Pirinçciler
    19:35-20:05 Exp. Body Fit-(Oİ) Onur Kayatekin
    20:10-21:00 Zumba-(Oİ) Eşref Eröz
    21:10-21:40 Crunch And Burn-(Oİ) Yakup Çamlı
  • Çarşamba
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    10:00-10:30 Exp.Cycling-(Oİ) Evren Pirinçciler
    10:30-11:00 Crunch And Burn-(Oİ) İsmail Kadit
    12:30-13:00 Exp. Body Fit-(Oİ) İbrahim Karaca
    13:30-14:00 Exp.Pilates Studio-(Oİ) Gamze Özülmez
    15:00-15:30 Crunch And Burn-(Oİ) Burkay Akın
    15:30-16:00 GFX Kardiyo-(Oİ) GYM İbrahim Karaca
    17:30-18:00 GFX 360-(Oİ) Samet Orta
    18:00-18:30 Core Killer-(Oİ) Stüdyo Samet Orta
    18:35-19:05 Exp. Body Fit-(Oİ) Yakup Çamlı
    19:05-19:35 GFX Karın-(Oİ) Yakup Çamlı
    19:30-20:00 Exp.Cycling-(Oİ) Samet Orta
    19:30-20:20 Yoga-(Oİ) Stüdyo Nalan Alpankoç
    20:00-20:30 GFX 360-(Oİ) Hikmethan Küçük
    20:40-21:10 Crunch And Burn-(Oİ) Hikmethan Küçük
  • Perşembe
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    11:30-12:00 GFX Karın-(Oİ) Onur Kayatekin
    12:30-13:00 GFX 360-(Oİ) Gamze Özülmez
    13:00-13:30 Exp.Pilates Studio-(Oİ) Gamze Özülmez
    14:00-14:30 Crunch And Burn-(Oİ) Samet Orta
    14:30-15:00 GFX Kardiyo-(Oİ) GYM Samet Orta
    15:30-16:00 GFX Karın-(Oİ) Hatice Temel
    16:00-16:30 Exp. MAC Stronger-(Oİ) Evren Pirinçciler
    17:30-18:00 GFX 360-(Oİ) Kaan Camkıran
    18:00-18:30 Exp. Body Fit-(Oİ) Hasan Canbolat
    18:00-18:30 Exp.Cycling-(Oİ) Kaan Camkıran
    18:30-19:00 GFX Form-(Oİ) Hasan Canbolat
    18:35-19:05 Crunch And Burn-(Oİ) Nalan Şahiner
    19:10-20:00 Pilates Studio-(Oİ) Kaan Camkıran
    19:30-20:00 Exp.Cycling-(Oİ) Batuhan Koç
    20:10-21:00 Zumba-(Oİ) Eşref Eröz
    21:10-21:40 Exp. Body Fit-(Oİ) Nilşan Boyraz
  • Cuma
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    12:00-12:30 Exp. MAC Stronger-(Oİ) Samet Dabanlı
    15:00-15:30 Crunch And Burn-(Oİ) Onur Kayatekin
    15:30-16:00 GFX Form-(Oİ) Onur Kayatekin
    16:00-16:30 Exp.Cycling-(Oİ) Nilşan Boyraz
    16:30-17:00 Crunch And Burn-(Oİ) Nilşan Boyraz
    17:00-17:30 GFX 360-(Oİ) Evren Pirinçciler
    17:30-18:00 Exp. MAC Stronger-(Oİ) Evren Pirinçciler
    19:00-19:30 Exp.Pilates Studio-(Oİ) Burkay Akın
    19:35-20:25 Hatha Yoga-(Oİ) Nalan Alpankoç
    21:00-21:30 Crunch And Burn-(Oİ) Batuhan Koç
    21:30-22:00 Exp.Cycling-(Oİ) Batuhan Koç
  • Cumartesi
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    12:00-12:30 Exp.Cycling-(Oİ) Nilşan Boyraz
    13:30-14:00 Exp.Pilates Studio-(Oİ) Gamze Özülmez
    16:00-16:30 Exp. MAC Stronger-(Oİ) Yakup Çamlı
    17:00-17:30 Crunch And Burn-(Oİ) Evren Pirinçciler
    19:00-19:30 Exp. Body Fit-(Oİ) Onur Kayatekin
    19:30-20:00 GFX Karın-(Oİ) Onur Kayatekin
  • Pazar
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    10:00-10:50 Pilates Studio-(Oİ) Nalan Şahiner
    15:00-15:30 Exp.Cycling-(Oİ) Batuhan Koç
    15:30-16:00 GFX Karın-(Oİ) Batuhan Koç
    17:00-17:30 Crunch And Burn-(Oİ) Hatice Temel
    17:30-18:00 GFX 360-(Oİ) Hatice Temel
    18:30-19:00 Exp. Body Fit-(Oİ) Samet Dabanlı
    19:00-19:30 GFX Karın-(Oİ) Samet Dabanlı
  • NOTLAR
    Grup derslerimiz için mobil aplikasyonumuzdan randevunuzu almayı unutmayınız ! Grup ders talepleriniz için egeperla@macfit.com.tr adresine mail atabilirsiniz.
    Dance
    Mind & Body
    Pilates
    Kuvvet
    Kardiyo
    Core
    Cycle
    GFX
    (B): BAŞLANGIÇ (Oİ): ORTA-İLERİ SEVİYE