HAFTALIK PROGRAM

DERS PROGRAMINI YAZDIR
  • Pazartesi
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    10:00-11:00 Pilates Studio(B)-(B) Group Studio İsa Can Aksoy
    11:00-11:30 GFX Karın(B)-(B) GFX Zone Onur Can Uzel
    12:00-12:30 Pilates Studio(B)-(B) Group Studio Serhat Polat
    12:30-13:00 Stretching(B)-(B) Group Studio Serhat Polat
    14:00-14:30 Exp.Cycling(B)-(B) Cycling Studio Abdülsamet Özşahin
    16:00-16:30 GFX Başlangıç(B)-(B) GFX Zone Kerem Akyol
    16:30-17:00 Exp.Pilates Studio(B)-(B) Nursefa Kayan
    17:00-17:30 GFX Karın(B)-(B) GFX Zone Nursefa Kayan
    18:00-18:30 Exp.Cycling(B)-(B) Cycling Studio Esin Gülbudak
    18:00-18:30 Exp. Cardio H.A.T.(B)-(B) Sevilay Saygı
    18:30-19:00 Exp.Cycling(B)-(B) Cycling Studio Not Assigned Employee
    18:30-19:00 Crunch And Burn(B)-(B) Group Studio Esin Gülbudak
    18:30-19:00 GFX Başlangıç(B)-(B) GFX Zone Sevilay Saygı
    19:00-19:30 Zumba-(Oİ) Group Studio Not Assigned Employee
    19:30-19:55 Zumba-(Oİ) Group Studio Not Assigned Employee
  • Salı
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    10:00-10:30 GFX Başlangıç(B)-(B) GFX Zone Abdulsamet Aksu
    11:30-12:00 Exp. Cardio H.A.T.(B)-(B) Sevilay Saygı
    12:00-12:30 GFX Karın(B)-(B) GFX Zone Sevilay Saygı
    12:00-12:30 Exp. Body Fit(B)-(B) Group Studio Abdülsamet Özşahin
    12:30-13:00 Stretching(B)-(B) Group Studio Abdülsamet Özşahin
    16:00-16:30 Exp.Pilates Studio(B)-(B) İsa Can Aksoy
    16:30-17:00 GFX Karın(B)-(B) GFX Zone İsa Can Aksoy
    17:00-17:30 Exp. Body Fit(B)-(B) Group Studio Not Assigned Employee
    17:30-18:00 GFX Karın(B)-(B) GFX Zone Not Assigned Employee
    18:00-18:30 Exp. Body Fit(B)-(B) Group Studio Onur Can Uzel
    18:00-18:30 Exp.Cycling(B)-(B) Cycling Studio Esin Gülbudak
    18:30-19:00 Exp.Cycling(B)-(B) Cycling Studio Esin Gülbudak
    18:30-18:55 Fit Dance-(Oİ) Group Studio Nursefa Kayan
  • Çarşamba
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    10:00-10:30 Yoga(B)-(B) Group Studio Nursefa Kayan
    10:30-11:00 Stretching(B)-(B) Group Studio Nursefa Kayan
    11:00-12:00 GFX Karın(B)-(B) GFX Zone Esin Gülbudak
    11:30-12:00 Exp.Cycling(B)-(B) Cycling Studio Esin Gülbudak
    12:00-12:30 GFX Karın(B)-(B) GFX Zone Not Assigned Employee
    16:00-16:30 Exp. MAC Stronger(B)-(B) Group Studio Bayram Balin
    16:30-17:00 GFX Karın(İ)-(Oİ) GFX Zone Bayram Balin
    17:30-18:00 Exp.Cycling(B)-(B) Cycling Studio Sevilay Saygı
    18:00-18:30 GFX Karın(B)-(B) GFX Zone Sevilay Saygı
    18:00-18:30 Exp.Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Group Studio Kerem Akyol
    18:30-19:00 Stretching(B)-(B) Group Studio Kerem Akyol
    18:30-19:00 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) Cycling Studio Abdulsamet Aksu
    19:00-19:30 Zumba-(Oİ) Group Studio Selinay Pirgaip
    19:00-19:30 GFX Başlangıç(B)-(B) GFX Zone Abdulsamet Aksu
    19:30-19:55 Zumba-(Oİ) Group Studio Selinay Pirgaip
  • Perşembe
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    10:00-10:30 Pilates Studio(B)-(B) Group Studio İsa Can Aksoy
    10:30-11:00 GFX Karın(B)-(B) GFX Zone İsa Can Aksoy
    12:00-12:30 Exp. Cardio H.A.T.(B)-(B) Sevilay Saygı
    12:30-13:00 Exp.Pilates Studio(B)-(B) Not Assigned Employee
    13:00-13:30 Stretching(B)-(B) Group Studio Erkin Aksoy
    13:30-14:00 Crunch And Burn(B)-(B) Group Studio Onur Can Uzel
    14:00-14:30 GFX Fonksiyonel(B)-(B) GFX Zone Onur Can Uzel
    14:30-15:00 Exp.Cycling(B)-(B) Cycling Studio Abdülsamet Özşahin
    15:00-15:30 GFX Karın(B)-(B) GFX Zone Abdülsamet Özşahin
    17:00-17:30 Exp.Pilates Studio(B)-(B) Serhat Polat
    17:30-18:00 Exp.Cycling(B)-(B) Cycling Studio Abdulsamet Aksu
    18:00-18:30 Exp.Pilates Studio(B)-(B) Nursefa Kayan
    18:30-19:00 GFX Karın(B)-(B) GFX Zone Nursefa Kayan
  • Cuma
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    11:00-11:30 Body Fit(B)-(B) Group Studio Not Assigned Employee
    12:00-12:30 Pilates Studio(B)-(B) Group Studio Nursefa Kayan
    12:30-13:00 GFX Karın(B)-(B) GFX Zone Şükrü Bozkurt
    12:30-13:00 Stretching(B)-(B) Group Studio Nursefa Kayan
    14:00-14:30 Pilates Studio(B)-(B) Group Studio Kerem Akyol
    14:30-15:00 GFX Başlangıç(B)-(B) GFX Zone Kerem Akyol
    16:00-16:30 GFX Fonksiyonel(B)-(B) GFX Zone Onur Can Uzel
    16:30-17:00 Stretching(B)-(B) Group Studio Onur Can Uzel
    18:00-18:30 Exp.Cycling(B)-(B) Cycling Studio İsa Can Aksoy
    18:00-18:30 Pilates Studio(B)-(B) Group Studio Serhat Polat
    18:30-19:00 GFX Karın(B)-(B) GFX Zone Serhat Polat
    18:30-19:00 Exp.Cycling(B)-(B) Cycling Studio Abdülsamet Özşahin
    19:00-19:30 GFX Fonksiyonel(B)-(B) GFX Zone Abdülsamet Özşahin
  • NOTLAR
    Grup derslerimiz için mobil aplikasyonumuzdan randevunuzu almayı unutmayınız.
    Dance
    Mind & Body
    Pilates
    Kuvvet
    Kardiyo
    Core
    Cycle
    GFX
    (B): BAŞLANGIÇ (Oİ): ORTA-İLERİ SEVİYE