HAFTALIK PROGRAM

DERS PROGRAMINI YAZDIR
  • Pazartesi
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    08:40-09:10 Crunch And Burn-(Oİ) STÜDYO Resul Kaya
    11:30-12:00 Exp.Pilates Studio-(Oİ) STÜDYO Esra Koç
    12:00-12:30 GFX Kardiyo-(Oİ) GFX AREA Esra Koç
    15:00-15:30 Core Killer-(Oİ) STÜDYO Emre Alkan
    15:30-16:00 GFX Fonksiyonel-(Oİ) GFX AREA Emre Alkan
    17:00-17:30 Exp.Cycling-(Oİ) CYCLE Ayşe Hayaloğlu
    17:30-18:00 Stretching-(Oİ) STÜDYO Ayşe Hayaloğlu
    18:00-18:30 Exp.Pilates Studio-(Oİ) STÜDYO İsmail Göker
    19:00-19:40 Exp.Cycling-(Oİ) CYCLE Serdal Ateş
    19:40-20:00 GFX Kardiyo-(Oİ) GFX AREA Emre Alkan
    20:15-20:45 GFX Karın-(Oİ) GFX AREA Serdal Ateş
    21:00-21:30 ABS Crunch-(Oİ) STÜDYO İlayda Fidan
  • Salı
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    08:00-08:30 Exp.Cycling-(Oİ) CYCLE Emre Alkan
    11:00-11:30 GFX 360-(Oİ) GFX AREA İsmail Göker
    12:30-13:00 Crunch And Burn-(Oİ) STÜDYO İsmail Göker
    17:00-17:30 Exp. Body Fit-(Oİ) STÜDYO Resul Kaya
    17:30-18:00 GFX Başlangıç-(Oİ) GFX AREA Resul Kaya
    19:00-19:30 GFX Form-(Oİ) GFX AREA Erhan Akpınar
    19:00-19:30 Exp.Pilates Studio-(Oİ) STÜDYO Esra Koç
    19:30-20:00 Exp.Cycling-(Oİ) CYCLE Erhan Akpınar
    19:30-20:00 GFX Karın-(Oİ) GFX AREA Esra Koç
    20:10-21:10 Zumba-(Oİ) STÜDYO Şeyma Koç
    20:15-20:45 Exp.Cycling-(Oİ) CYCLE Erhan Akpınar
  • Çarşamba
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    09:00-09:30 Exp.Cycling-(Oİ) CYCLE Sezgin Kanatoğlu
    13:00-13:30 Exp. MAC Stronger-(Oİ) STÜDYO Erhan Akpınar
    13:30-14:00 GFX Karın-(Oİ) GFX AREA Erhan Akpınar
    16:00-16:30 GFX Fonksiyonel-(Oİ) GFX AREA Esra Koç
    19:00-19:30 Exp.Cycling-(Oİ) CYCLE Ayşe Hayaloğlu
    19:00-20:00 Yoga-(Oİ) STÜDYO Ronı Emırzeoğlu
    19:30-20:00 Exp.Cycling-(Oİ) CYCLE Ayşe Hayaloğlu
    20:10-20:40 GFX Karın-(Oİ) GFX AREA İlayda Fidan
    21:00-21:30 Exp. MAC Stronger-(Oİ) STÜDYO Resul Kaya
  • Perşembe
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    09:00-09:30 GFX Fonksiyonel-(Oİ) GFX AREA Emre Alkan
    13:00-13:30 Exp. MAC Stronger-(Oİ) STÜDYO Ayşe Hayaloğlu
    14:00-14:30 GFX Fonksiyonel-(Oİ) GFX AREA Sezgin Kanatoğlu
    14:30-15:00 Core Killer-(Oİ) STÜDYO Sezgin Kanatoğlu
    15:00-15:30 Exp. MAC Stronger-(Oİ) STÜDYO Resul Kaya
    15:30-16:00 GFX Karın-(Oİ) GFX AREA Resul Kaya
    18:00-18:30 Exp.Cycling-(Oİ) CYCLE Erhan Akpınar
    18:00-18:30 Exp.Energy Step-(Oİ) STÜDYO İlayda Fidan
    18:30-19:00 Core Killer-(Oİ) STÜDYO İlayda Fidan
    19:00-19:30 Exp.Pilates Studio-(Oİ) STÜDYO Serdal Ateş
    19:30-20:00 Exp.Cycling-(Oİ) CYCLE Erhan Akpınar
    20:10-21:10 Zumba-(Oİ) STÜDYO Şeyma Koç
    20:15-20:45 Exp.Cycling-(Oİ) CYCLE Serdal Ateş
  • Cuma
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    07:30-08:00 Exp.Cycling-(Oİ) CYCLE Erhan Akpınar
    10:00-10:30 Exp.Pilates Studio-(Oİ) STÜDYO İsmail Göker
    10:30-11:00 Crunch And Burn-(Oİ) STÜDYO İsmail Göker
    14:00-14:30 GFX 360-(Oİ) GFX AREA İlayda Fidan
    15:00-15:30 GFX Form-(Oİ) GFX AREA Serdal Ateş
    15:30-16:00 Core Killer-(Oİ) STÜDYO Serdal Ateş
    17:00-17:30 Exp.Pilates Studio-(Oİ) STÜDYO Emre Alkan
    17:30-18:00 GFX Karın-(Oİ) GFX AREA Emre Alkan
    18:00-18:30 Crunch And Burn-(Oİ) STÜDYO Esra Koç
    18:30-19:00 GFX Fonksiyonel-(Oİ) GFX AREA Esra Koç
    19:00-19:30 Exp.Cycling-(Oİ) CYCLE Sezgin Kanatoğlu
    19:30-20:00 Exp.Cycling-(Oİ) CYCLE Sezgin Kanatoğlu
  • Cumartesi
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    09:30-10:00 Exp.Pilates Studio-(Oİ) STÜDYO Esra Koç
    10:00-10:30 GFX Karın-(Oİ) GFX AREA Esra Koç
    11:00-11:30 GFX 360-(Oİ) GFX AREA Resul Kaya
    12:00-12:30 Exp.Cycling-(Oİ) CYCLE Erhan Akpınar
    12:00-13:00 Yoga-(Oİ) STÜDYO Ronı Emırzeoğlu
    17:00-17:30 Exp.Pilates Studio-(Oİ) STÜDYO Emre Alkan
    17:30-18:00 GFX 360-(Oİ) GFX AREA Emre Alkan
    19:00-19:30 Exp.Cycling-(Oİ) CYCLE Sezgin Kanatoğlu
  • Pazar
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    10:00-10:30 GFX Fonksiyonel-(Oİ) GFX AREA Sezgin Kanatoğlu
    11:00-11:30 Crunch And Burn-(Oİ) STÜDYO İlayda Fidan
    11:30-12:00 GFX 360-(Oİ) GFX AREA İlayda Fidan
    15:00-15:30 Exp.Pilates Studio-(Oİ) STÜDYO İsmail Göker
    15:30-16:00 GFX Karın-(Oİ) GFX AREA İsmail Göker
    18:30-19:00 Exp.Cycling-(Oİ) CYCLE Ayşe Hayaloğlu
  • NOTLAR
    Grup derslerimize katılım için mobil aplikasyonumuzdan randevunuzu almanız gerekmektedir. Randevu oluşturamayıp derse katılım sağlayan üyelerimiz dersi veren eğitmen ile birlikte randevusunu oluşturması gerekmektedir. Derslere katılım tek kişi olsa dahi yapılacaktır. ( B) -Başlangıç Seviye ( Oİ ) - Orta ve İleri Seviye
    Dance
    Mind & Body
    Pilates
    Kuvvet
    Kardiyo
    Core
    Cycle
    GFX
    (B): BAŞLANGIÇ (Oİ): ORTA-İLERİ SEVİYE