HAFTALIK PROGRAM

DERS PROGRAMINI YAZDIR
  • Pazartesi
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    07:30-08:00 Crunch And Burn(Oİ) Umut Yanilmaz
    08:10-08:40 DMC Fit stüdyo Umut Yanilmaz
    11:00-11:30 Crunch And Burn(Oİ) Ümit Önder Çakmak
    12:30-13:00 Pilates Studio(Oİ) Çağhan Aslan
    13:10-13:40 Crunch And Burn(Oİ) Çağhan Aslan
    14:00-14:30 GFX Karın(İ) Kaan Eruğuz
    16:30-17:00 Crunch And Burn(Oİ) Oğuzhan Aydın
    17:00-17:30 GFX Başlangıç(B) gym Oğuzhan Aydın
    17:30-18:00 Exp. Body Fit(Oİ) Ayşenur Şaşmaz
    18:30-19:00 Exp.Cycling(Oİ) Çağrı Kaymak
    19:10-19:40 Pilates Studio(Oİ) Diğdem Böcek
  • Salı
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    07:00-07:30 GFX Başlangıç(B) gym Diğdem Böcek
    07:40-08:10 Pilates Equipment(Oİ) Diğdem Böcek
    08:20-08:50 Crunch And Burn(Oİ) Diğdem Böcek
    10:45-11:15 Crunch And Burn(B) stüdyo Umut Yanilmaz
    11:30-12:00 DMC Fit stüdyo Umut Yanilmaz
    12:30-13:00 Exp. Body Fit(Oİ) Çağhan Aslan
    14:30-15:00 GFX Form(İ) Çağhan Aslan
    15:30-16:00 Exp.Cycling(Oİ) Melih Çepnioğlu
    16:10-16:40 Crunch And Burn(Oİ) Melih Çepnioğlu
    16:50-17:20 DMC Fit stüdyo Melih Çepnioğlu
    18:00-18:30 Pilates Studio(Oİ) Ayşenur Şaşmaz
    18:45-19:15 Exp.Cycling(Oİ) Çağrı Kaymak
  • Çarşamba
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    07:30-08:00 Crunch And Burn(Oİ) Kaan Eruğuz
    08:10-08:40 DMC Fit stüdyo Kaan Eruğuz
    11:30-12:00 GFX Başlangıç(B) gym Çağhan Aslan
    12:30-13:00 Pilates Studio(B) stüdyo Ayşenur Şaşmaz
    13:10-13:40 Crunch And Burn(Oİ) Ayşenur Şaşmaz
    14:30-15:00 Crunch And Burn(Oİ) Ayşenur Şaşmaz
    15:00-15:30 GFX Form(İ) Ayşenur Şaşmaz
    16:00-16:30 Exp.Cycling(Oİ) Barış Can Aybak
    18:00-18:30 MAC Stronger(Oİ) Oğuzhan Aydın
    18:30-18:50 Stretching(Oİ) Oğuzhan Aydın
    19:00-19:30 Pilates Studio(Oİ) Ümit Öksüz
  • Perşembe
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    07:00-07:30 Pilates Equipment(Oİ) Oğuzhan Aydın
    07:40-08:10 Crunch And Burn(Oİ) Oğuzhan Aydın
    10:30-11:00 DMC Fit stüdyo Ümit Öksüz
    12:00-12:30 GFX Karın(İ) Ümit Öksüz
    12:30-13:00 Exp. Body Fit(B) stüdyo Ümit Öksüz
    13:30-14:00 Crunch And Burn(Oİ) Necati Eker
    14:00-14:30 GFX Form(İ) Necati Eker
    14:40-15:10 GFX Fonksiyonel(İ) Melih Çepnioğlu
    15:30-16:00 Crunch And Burn(Oİ) Melih Çepnioğlu
    15:30-16:00 GFX Karın(İ) Ümit Önder Çakmak
    16:30-17:00 Exp. Body Fit(Oİ) Barış Can Aybak
    18:00-18:30 Exp.Cycling(Oİ) Barış Can Aybak
    18:45-19:15 Pilates Studio(Oİ) Barış Can Aybak
  • Cuma
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    07:30-08:00 Crunch And Burn(B) stüdyo Umut Yanilmaz
    08:10-08:40 GFX Başlangıç(B) gym Umut Yanilmaz
    10:30-11:00 GFX Form(İ) Ümit Önder Çakmak
    12:00-12:30 GFX Karın(İ) Ümit Önder Çakmak
    12:30-13:00 Pilates Studio(Oİ) Ümit Öksüz
    13:10-13:40 Crunch And Burn(Oİ) Ümit Öksüz
    15:30-16:00 GFX Başlangıç(B) gym Kaan Eruğuz
    16:00-16:30 Crunch And Burn(Oİ) Diğdem Böcek
    17:00-17:30 DMC Fit stüdyo Diğdem Böcek
    19:00-19:30 Pilates Equipment(Oİ) Necati Eker
  • NOTLAR
    Grup derslerimiz için mobil aplikasyonumuzdan randevunuzu almayı unutmayınız.