HAFTALIK PROGRAM

DERS PROGRAMINI YAZDIR
  • Pazartesi
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    09:00-09:30 Exp. Body Fit(Oİ)-(Oİ) Studio Burak Sakızcı
    09:30-10:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Burak Sakızcı
    11:00-11:30 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Studio Yasin Yıldız
    11:30-12:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Yasin Yıldız
    14:00-14:30 Exp. Body Fit(Oİ)-(Oİ) Studio Gülçin Baki
    14:30-15:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Gülçin Baki
    15:00-15:30 Exp.Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Studio Hüseyin Mert Gündüz
    15:30-16:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Hüseyin Mert Gündüz
    18:30-19:00 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Studio Adem Gündüz
    18:30-19:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Adem Gündüz
    19:00-19:30 Exp. Cardio H.A.T.(Oİ)-(Oİ) Studio Öznur Erdeyer
    19:30-20:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Öznur Erdeyer
    20:00-20:30 Exp.Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Studio Ali Başar
    20:30-21:00 Exp.Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Studio Ali Başar
    21:00-21:30 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Onur Yılmaz
    21:30-22:00 Stretching(Oİ)-(Oİ) Studio Onur Yılmaz
  • Salı
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    09:00-09:30 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Studio Öznur Erdeyer
    09:30-10:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Öznur Erdeyer
    11:00-11:30 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Studio Adem Gündüz
    11:30-12:00 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) Studio Adem Gündüz
    14:00-14:30 ABS. Crunch-(Oİ) Studio Ömer Keçiyokuşu
    14:30-15:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Ömer Keçiyokuşu
    16:00-16:30 Exp. Body Fit(Oİ)-(Oİ) Studio Onur Yılmaz
    16:30-17:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Onur Yılmaz
    18:00-18:30 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Studio Burak Sakızcı
    18:30-19:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Burak Sakızcı
    19:00-19:30 Exp.Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Studio Orhan Nacak
    19:30-20:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Orhan Nacak
    20:00-20:30 Exp.Fit Dance-(Oİ) Studio Gülçin Baki
    20:30-21:00 Exp.Fit Dance-(Oİ) Studio Gülçin Baki
    21:00-21:30 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Bahadır Başören
    21:30-22:00 ABS. Crunch-(Oİ) Studio Bahadır Başören
  • Çarşamba
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    09:00-09:30 ABS. Crunch-(Oİ) Studio Öznur Erdeyer
    09:30-10:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Öznur Erdeyer
    12:00-12:30 MAC Stronger(Oİ)-(Oİ) Studio Orhan Nacak
    12:30-13:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Orhan Nacak
    15:00-15:30 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Studio Burak Sakızcı
    15:30-16:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Burak Sakızcı
    18:00-18:30 Exp. Body Fit(B)-(B) Studio Hüseyin Mert Gündüz
    18:30-19:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Hüseyin Mert Gündüz
    19:00-19:30 Exp.Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Studio Adem Gündüz
    19:30-20:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Adem Gündüz
    20:00-20:30 Crunch And Burn(B)-(B) Studio Onur Yılmaz
    20:30-21:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Onur Yılmaz
    21:00-21:30 Exp. Body Fit(B)-(B) Studio Ömer Keçiyokuşu
    21:30-22:00 ABS. Crunch-(Oİ) Studio Ömer Keçiyokuşu
  • Perşembe
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    09:00-09:30 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) Studio Bahadır Başören
    09:30-10:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Bahadır Başören
    12:00-12:30 ABS. Crunch-(Oİ) Studio Ali Başar
    12:30-13:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Ali Başar
    14:00-14:30 Exp.Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Studio Yasin Yıldız
    14:30-15:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Yasin Yıldız
    17:00-17:30 Fit Step-(Oİ) Studio Öznur Erdeyer
    17:30-18:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Öznur Erdeyer
    18:00-18:30 Crunch And Burn(B)-(B) Studio Gülçin Baki
    18:30-19:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Gülçin Baki
    19:00-19:30 ABS. Crunch-(Oİ) Studio Burak Sakızcı
    19:30-20:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Burak Sakızcı
    20:00-20:30 Exp.Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Studio Orhan Nacak
    20:30-21:00 Stretching(Oİ)-(Oİ) Studio Orhan Nacak
  • Cuma
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    09:00-09:30 Exp. Body Fit(Oİ)-(Oİ) Studio Gülçin Baki
    09:30-10:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Gülçin Baki
    11:00-11:30 Exp. Body Fit(Oİ)-(Oİ) Studio Ömer Keçiyokuşu
    11:30-12:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Ömer Keçiyokuşu
    13:00-13:30 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) Studio Bahadır Başören
    13:30-14:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Bahadır Başören
    15:00-15:30 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Studio Orhan Nacak
    15:30-16:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Orhan Nacak
    17:00-17:30 Exp. Body Fit(Oİ)-(Oİ) Studio Onur Yılmaz
    17:30-18:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Onur Yılmaz
    18:00-18:30 Exp.Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Studio Ali Başar
    18:30-19:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Ali Başar
    19:00-19:30 ABS. Crunch-(Oİ) Studio Yasin Yıldız
    19:30-20:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Yasin Yıldız
    20:00-20:30 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Studio Hüseyin Mert Gündüz
    20:30-21:00 Stretching(Oİ)-(Oİ) Studio Hüseyin Mert Gündüz
  • Cumartesi
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    12:00-12:30 Exp.Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Studio Ali Başar
    12:30-13:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Ali Başar
    14:00-14:30 Fit Step-(Oİ) Studio Öznur Erdeyer
    14:30-15:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Öznur Erdeyer
    16:00-16:30 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Studio Gülçin Baki
    16:30-17:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Gülçin Baki
    19:00-19:30 Exp. Body Fit(Oİ)-(Oİ) Studio Yasin Yıldız
    19:30-20:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Yasin Yıldız
  • Pazar
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    13:00-13:30 ABS. Crunch-(Oİ) Studio Bahadır Başören
    13:30-14:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Bahadır Başören
    17:00-17:30 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Studio Onur Yılmaz
    17:30-18:00 GFX Başlangıç(B)-(B) Functional Onur Yılmaz
    19:00-19:30 ABS. Crunch-(Oİ) Studio Burak Sakızcı
    19:30-20:00 Stretching(Oİ)-(Oİ) Studio Burak Sakızcı
  • NOTLAR
    Dance
    Mind & Body
    Pilates
    Kuvvet
    Kardiyo
    Core
    Cycle
    GFX
    (B): BAŞLANGIÇ (Oİ): ORTA-İLERİ SEVİYE
whatsapp