HAFTALIK PROGRAM

DERS PROGRAMINI YAZDIR
  • Pazartesi
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    11:00-11:30 ABS. Crunch Stüdyo Taner Tepeli
    11:30-12:00 Stretching(B) Stüdyo Taner Tepeli
    13:00-13:30 GFX Fonksiyonel(B) Yavuz Övgü
    15:00-15:30 Exp. Body Fit(B) Stüdyo Emre Özcan
    16:00-16:30 ABS. Crunch Stüdyo Emre Özcan
    17:00-17:30 GFX Başlangıç(B) Fonksiyonel Esma Altınkaya
    18:00-18:30 Exp. Cardio H.A.T.(B) Ceren Şen
    18:30-19:00 Exp.Cycling(Oİ) Ali İhsan Armağan
  • Salı
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    11:00-11:30 Exp.Pilates Studio(B) Ali İhsan Armağan
    11:30-12:00 Stretching(B) Stüdyo Ali İhsan Armağan
    13:00-13:30 GFX Fonksiyonel(O) Ceren Şen
    15:00-15:30 Exp. Body Fit(B) Stüdyo Emre Özcan
    16:00-16:30 Crunch And Burn(B) Soner Say
    16:30-17:00 GFX Kardiyo Fonksiyonel Soner Say
    17:30-18:00 Pilates Studio(B) Stüdyo Taner Tepeli
    18:15-18:45 Exp. Cardio H.A.T.(Oİ) Stüdyo Deniz Gürel
    18:30-19:00 Exp.Cycling(B) Cycle Taner Tepeli
  • Çarşamba
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    11:00-11:30 Crunch And Burn(B) Deniz Gürel
    11:30-12:00 Stretching(B) Stüdyo Deniz Gürel
    13:00-13:30 GFX Fonksiyonel(İ) Esma Altınkaya
    14:30-15:00 Exp. Body Fit(B) Stüdyo Esma Altınkaya
    16:00-16:30 Crunch And Burn(B) Ceren Şen
    17:00-17:30 GFX Başlangıç(B) Fonksiyonel Ceren Şen
    17:30-18:00 Pilates Studio(Oİ) Merve Dönmez
    18:30-19:00 Crunch And Burn(Oİ) Merve Dönmez
    18:30-19:00 Exp.Cycling(B) Cycle Emre Özcan
  • Perşembe
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    11:00-11:30 Pilates Studio(B) Stüdyo Emre Özcan
    11:30-12:00 Stretching(B) Stüdyo Emre Özcan
    13:00-13:30 GFX Fonksiyonel(O) Ceren Şen
    15:00-15:30 Exp. Body Fit(B) Stüdyo Ali İhsan Armağan
    16:00-16:30 Crunch And Burn(B) Ali İhsan Armağan
    16:30-17:00 GFX Kardiyo Fonksiyonel Ali İhsan Armağan
    17:30-18:00 Pilates Studio(B) Stüdyo Ali İhsan Armağan
    18:15-18:45 Crunch And Burn(Oİ) Soner Say
    18:30-19:00 Exp.Cycling(Oİ) Yavuz Övgü
  • Cuma
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    12:00-12:30 Crunch And Burn(Oİ) Taner Tepeli
    13:00-13:30 GFX Fonksiyonel(O) Soner Say
    15:00-15:30 Exp. Body Fit(B) Stüdyo Merve Dönmez
    17:00-17:30 Exp. Cardio H.A.T.(Oİ) Stüdyo Deniz Gürel
    17:30-18:00 Pilates Studio(Oİ) Esma Altınkaya
    18:30-19:00 Crunch And Burn(B) Deniz Gürel
    19:00-19:30 Exp.Cycling(Oİ) Yavuz Övgü
  • NOTLAR
    "DERSLERİN YAPILABİLMESİ İÇİN TEK KATILIMCI OLMASI YETERLİDİR. "
    "DERS PROGRAMINI https://www.macfit.com.tr/kulupler/macfit-point-bornova ADRESİNDEN İNDİREBİLİRSİNİZ."
    "SPOR YAPARKEN TER HAVLUSU KULLANDIĞINIZ VE KULLANDIĞINIZ EKİPAMANLARI YERİNE BIRAKTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ"
    "SPOR YAPARKEN TER HAVLUSU KULLANDIĞINIZ VE KULLANDIĞINIZ EKİPAMANLARI YERİNE BIRAKTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ"