HAFTALIK PROGRAM

DERS PROGRAMINI YAZDIR
  • Pazartesi
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    07:00-07:30 ABS Crunch-(Oİ) Gözde Yazıcı
    07:30-08:00 GFX Kardiyo-(Oİ) Gym Area Gözde Yazıcı
    08:00-08:30 GFX Karın-(Oİ) Selim Gökçelik
    08:30-09:00 Exp. Body Fit-(Oİ) Selim Gökçelik
    10:00-10:30 Exp.Pilates Studio-(Oİ) Ahmet Can Giden
    10:30-11:00 GFX Kardiyo-(Oİ) Gym Area Ahmet Can Giden
    13:00-13:30 Exp.Pilates Studio-(Oİ) Seda Çevik
    13:40-14:10 GFX Karın-(Oİ) Seda Çevik
    14:00-14:30 Exp.Cycling-(Oİ) Emin Parlak
    14:30-15:00 GFX Karın-(Oİ) Emin Parlak
    15:00-15:30 Exp.Cycling-(Oİ) Merve Taşer
    15:30-16:00 GFX Karın-(Oİ) Merve Taşer
    17:00-17:30 GFX Karın-(Oİ) Muhammet Okan Albayrak
    18:00-18:30 Exp. Body Fit-(Oİ) Hüseyin Mert Gündüz
    18:00-18:50 MAC BX-(Oİ) MAC BX Studio Can Yeşilpınar
    18:00-18:30 Exp.Cycling-(Oİ) Ömer Ciritci
    18:30-19:00 GFX Karın-(Oİ) Ömer Ciritci
    18:40-19:10 Crunch And Burn-(Oİ) Hüseyin Mert Gündüz
    19:00-19:30 Exp.Cycling-(Oİ) Uğur Tatlı
    19:00-19:50 MAC BX-(Oİ) MAC BX Studio Aysu Yücesoy
    19:20-19:50 Exp.Pilates Studio-(Oİ) Muhammet Okan Albayrak
    19:30-20:00 GFX Karın-(Oİ) Uğur Tatlı
    20:00-20:30 Exp.Cycling-(Oİ) Serap Lafcı
    20:00-20:50 Fit Step-(Oİ) Studio Gaye Kervanlar
    20:30-21:00 GFX Karın-(Oİ) Serap Lafcı
    21:00-21:30 Exp.Cycling-(Oİ) Artem Stetiukha
    21:00-21:30 GFX Başlangıç-(Oİ) Cemre Kocaay
    21:30-22:00 GFX Karın-(Oİ) Artem Stetiukha
    21:30-22:00 Exp. Stretching-(Oİ) Cemre Kocaay
  • Salı
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    07:00-07:30 Exp.Cycling-(Oİ) Merve Taşer
    07:30-08:00 GFX Karın-(Oİ) Merve Taşer
    08:00-08:30 Exp.Cycling-(Oİ) Serap Lafcı
    08:30-09:00 GFX Başlangıç-(Oİ) Serap Lafcı
    10:00-10:30 Exp.Pilates Studio-(Oİ) Gaye Kervanlar
    10:30-11:00 GFX Karın-(Oİ) Gaye Kervanlar
    11:00-11:30 Exp.Cycling-(Oİ) Uğur Tatlı
    11:30-12:00 GFX Karın-(Oİ) Uğur Tatlı
    15:00-15:30 Exp. MAC Stronger-(Oİ) Hüseyin Mert Gündüz
    15:30-16:00 GFX Karın-(Oİ) Hüseyin Mert Gündüz
    15:30-16:00 Exp.Cycling-(Oİ) Cemre Kocaay
    16:00-16:30 GFX Karın-(Oİ) Cemre Kocaay
    17:00-17:30 Exp.Cycling-(Oİ) Artem Stetiukha
    17:30-18:00 GFX Karın-(Oİ) Artem Stetiukha
    18:00-18:30 Exp.Cycling-(Oİ) Oğuz Uçarer
    18:00-18:30 Exp.Pilates Studio-(Oİ) Seda Çevik
    18:30-19:00 GFX Karın-(Oİ) Oğuz Uçarer
    18:40-19:10 ABS Crunch-(Oİ) Seda Çevik
    19:00-19:30 Exp.Cycling-(Oİ) Ahmet Can Giden
    19:00-19:50 Zumba-(Oİ) Orit Habip
    19:30-20:00 GFX Karın-(Oİ) Ahmet Can Giden
    20:00-20:30 Exp.Cycling-(Oİ) Emin Parlak
    20:00-20:30 Exp.Pilates Studio-(Oİ) Aysu Yücesoy
    20:30-21:00 GFX Karın-(Oİ) Emin Parlak
    20:30-21:00 Exp.Cycling-(Oİ) Can Yeşilpınar
    20:40-21:10 ABS Crunch-(Oİ) Aysu Yücesoy
    21:00-21:30 GFX Karın-(Oİ) Can Yeşilpınar
  • Çarşamba
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    07:00-07:30 Exp.Cycling-(Oİ) Seda Çevik
    07:30-08:00 GFX Karın-(Oİ) Seda Çevik
    08:00-08:30 Exp. Body Fit-(Oİ) Artem Stetiukha
    08:30-09:00 GFX Karın-(Oİ) Artem Stetiukha
    10:00-10:30 Exp. Body Fit-(Oİ) Vedat Sinan Yılmaz
    10:30-11:00 GFX Karın-(Oİ) Vedat Sinan Yılmaz
    12:00-12:30 Exp. Body Fit-(Oİ) Muhammet Okan Albayrak
    12:30-13:00 Crunch And Burn-(Oİ) Muhammet Okan Albayrak
    13:30-14:00 Exp.Pilates Studio-(Oİ) Uğur Tatlı
    14:00-14:30 GFX Karın-(Oİ) Uğur Tatlı
    14:00-14:30 Exp. Body Fit-(Oİ) Yankı Kaya
    14:30-15:00 GFX Karın-(Oİ) Yankı Kaya
    16:00-16:30 Exp.Cycling-(Oİ) Ömer Ciritci
    16:30-17:00 GFX Karın-(Oİ) Ömer Ciritci
    17:30-18:00 GFX Karın-(Oİ) Uğur Akgün
    18:00-18:30 Exp.Cycling-(Oİ) Hüseyin Mert Gündüz
    18:30-19:00 GFX Karın-(Oİ) Hüseyin Mert Gündüz
    19:00-19:30 Exp.Cycling-(Oİ) Fatih Perçin
    19:00-19:50 Pilates Studio-(Oİ) Selim Gökçelik
    19:30-20:00 GFX Karın-(Oİ) Fatih Perçin
    20:00-20:50 Yoga-(Oİ) Burcu Koç
    20:00-20:30 Exp.Cycling-(Oİ) Ahmet Can Giden
    20:30-21:00 GFX Karın-(Oİ) Ahmet Can Giden
    21:00-21:30 Exp. Body Fit-(Oİ) Merve Taşer
    21:00-21:30 Exp.Cycling-(Oİ) Oğuz Uçarer
    21:30-22:00 GFX Karın-(Oİ) Oğuz Uçarer
    21:40-22:10 ABS Crunch-(Oİ) Merve Taşer
  • Perşembe
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    07:00-07:30 Exp.Cycling-(Oİ) Gaye Kervanlar
    07:30-08:00 GFX Karın-(Oİ) Gaye Kervanlar
    08:00-08:30 Exp.Pilates Studio-(Oİ) Ahmet Can Giden
    08:30-09:00 GFX Karın-(Oİ) Ahmet Can Giden
    10:00-10:30 Exp.Pilates Studio-(Oİ) Emin Parlak
    10:30-11:00 GFX Karın-(Oİ) Emin Parlak
    13:00-13:30 Exp. Body Fit-(Oİ) Uğur Akgün
    13:30-14:00 GFX Karın-(Oİ) Uğur Akgün
    16:00-16:30 Exp.Cycling-(Oİ) Fatih Perçin
    16:00-16:50 MAC BX-(Oİ) MAC BX Studio Aysu Yücesoy
    16:30-17:00 GFX Karın-(Oİ) Fatih Perçin
    18:00-18:30 GFX Karın-(Oİ) Artem Stetiukha
    18:00-18:30 Exp. Body Fit-(Oİ) Muhammet Okan Albayrak
    18:30-19:00 Exp.Cycling-(Oİ) Artem Stetiukha
    18:30-19:00 GFX Karın-(Oİ) Muhammet Okan Albayrak
    19:00-19:30 Exp.Cycling-(Oİ) Serap Lafcı
    19:00-19:30 Exp.Pilates Studio-(Oİ) Gözde Yazıcı
    19:30-20:00 GFX Karın-(Oİ) Serap Lafcı
    19:40-20:10 ABS Crunch-(Oİ) Gözde Yazıcı
    20:00-20:30 Exp.Cycling-(Oİ) Seda Çevik
    20:00-20:50 MAC BX-(Oİ) MAC BX Studio Can Yeşilpınar
    20:10-21:00 Zumba-(Oİ) Orit Habip
    20:30-21:00 GFX Karın-(Oİ) Seda Çevik
    21:10-21:40 ABS Crunch-(Oİ) Yankı Kaya
    21:40-22:10 Exp. Stretching-(Oİ) Yankı Kaya
  • NOTLAR
    Grup dersleri için mobil aplikasyondan randevu almayı unutmayınız
    Dance
    Mind & Body
    Pilates
    Kuvvet
    Kardiyo
    Core
    Cycle
    GFX
    (B): BAŞLANGIÇ (Oİ): ORTA-İLERİ SEVİYE