HAFTALIK PROGRAM

DERS PROGRAMINI YAZDIR
  • Pazartesi
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    09:00-09:30 Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Sefa Özpeçen
    10:00-10:30 Body Fit(B)-(B) Stüdyo Güven Demirden
    10:30-11:00 GFX Karın(B)-(B) gym floor Güven Demirden
    13:00-13:30 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Mehmet Kale
    13:30-14:00 GFX Fonksiyonel(B)-(B) Mehmet Kale
    14:00-14:20 Crunch And Burn(B)-(B) Stüdyo Berkcan Elmas
    15:00-15:20 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Murat Bektaş
    15:30-16:00 GFX Fonksiyonel(O)-(Oİ) Murat Bektaş
    17:00-17:30 GFX Başlangıç(B)-(B) gym floor Üveys Öztürk
    17:30-18:00 Exp.Cycling(B)-(B) Cycle stüdyo Osman Şener
    17:30-18:00 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Üveys Öztürk
    18:00-18:30 GFX 360(O)-(Oİ) Muhammet Elçiçek
    18:00-18:30 MAC Stronger(Oİ)-(Oİ) Rahman Bayır
    18:30-19:00 Cycling(Oİ)-(Oİ) Muhammet Elçiçek
    18:30-19:00 GFX Karın(O)-(Oİ) Osman Şener
    18:45-19:35 Zumba-(Oİ) Stüdyo Gülcan Takuş
  • Salı
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    09:00-09:30 Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Rahman Bayır
    10:00-10:30 Body Fit(B)-(B) Stüdyo Osman Şener
    10:30-11:00 GFX Karın(B)-(B) gym floor Osman Şener
    12:00-12:30 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Üveys Öztürk
    14:00-14:30 MAC Stronger(B)-(B) Stüdyo Üveys Öztürk
    15:00-15:20 Crunch And Burn(B)-(B) Stüdyo Muhammet Elçiçek
    16:00-16:20 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Murat Bektaş
    17:00-17:30 GFX Karın(O)-(Oİ) Berkcan Elmas
    17:15-17:45 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Saliha Aleyna Bekoğlu
    17:30-18:00 Exp.Cycling(B)-(B) Cycle stüdyo Berkcan Elmas
    17:30-18:00 GFX Başlangıç(B)-(B) gym floor Sefa Özpeçen
    18:00-18:30 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Mehmet Kale
    18:30-19:00 Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Sefa Özpeçen
    18:30-19:00 Cycling(Oİ)-(Oİ) Saliha Aleyna Bekoğlu
  • Çarşamba
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    09:00-09:30 Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Berkcan Elmas
    10:00-10:30 Body Fit(B)-(B) Stüdyo Saliha Aleyna Bekoğlu
    10:30-11:00 GFX Karın(B)-(B) gym floor Saliha Aleyna Bekoğlu
    13:00-13:30 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Muhammet Elçiçek
    14:00-14:30 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Sefa Özpeçen
    15:00-15:20 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Güven Demirden
    16:00-16:20 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Mehmet Kale
    17:00-17:30 GFX Başlangıç(B)-(B) gym floor Rahman Bayır
    17:00-17:30 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Murat Bektaş
    17:30-18:00 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Mehmet Kale
    18:00-18:30 MAC Stronger(Oİ)-(Oİ) Rahman Bayır
    18:00-18:30 GFX 360(O)-(Oİ) Mehmet Kale
    18:30-19:00 Cycling(Oİ)-(Oİ) Rahman Bayır
    18:45-19:35 Zumba-(Oİ) Stüdyo Gülcan Takuş
  • Perşembe
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    09:00-09:30 Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Muhammet Elçiçek
    10:00-10:30 Body Fit(B)-(B) Stüdyo Murat Bektaş
    10:30-11:00 GFX Karın(B)-(B) gym floor Murat Bektaş
    13:00-14:00 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Güven Demirden
    14:00-14:20 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Güven Demirden
    14:00-14:30 MAC Stronger(B)-(B) Stüdyo Osman Şener
    16:00-16:20 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Mehmet Kale
    17:00-17:30 GFX Fonksiyonel(B)-(B) Mehmet Kale
    17:00-17:30 Exp.Cycling(B)-(B) Cycle stüdyo Üveys Öztürk
    17:30-18:00 GFX Fonksiyonel(B)-(B) Saliha Aleyna Bekoğlu
    18:00-18:30 GFX 360(O)-(Oİ) Üveys Öztürk
    18:00-18:30 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Saliha Aleyna Bekoğlu
    18:30-19:00 Cycling(Oİ)-(Oİ) Saliha Aleyna Bekoğlu
    18:45-19:35 MAC Stronger(Oİ)-(Oİ) Üveys Öztürk
  • Cuma
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    09:00-09:30 Body Fit(B)-(B) Stüdyo Osman Şener
    12:00-12:30 Stretching(B)-(B) Üveys Öztürk
    12:30-13:00 GFX Karın(B)-(B) gym floor Üveys Öztürk
    15:00-15:20 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Rahman Bayır
    16:00-16:20 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Sefa Özpeçen
    17:00-17:30 GFX Başlangıç(B)-(B) gym floor Sefa Özpeçen
    17:30-18:00 GFX 360(O)-(Oİ) Güven Demirden
    17:45-18:15 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Berkcan Elmas
    18:00-18:30 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Güven Demirden
    18:30-19:00 GFX Karın(İ)-(Oİ) Güven Demirden
    18:30-19:00 Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Stüdyo Berkcan Elmas
  • NOTLAR
    Dance
    Mind & Body
    Pilates
    Kuvvet
    Kardiyo
    Core
    Cycle
    GFX
    (B): BAŞLANGIÇ (Oİ): ORTA-İLERİ SEVİYE