HAFTALIK PROGRAM

DERS PROGRAMINI YAZDIR
  • Pazartesi
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    08:10-08:40 Exp.Cycling(B)-(B) Cycle Stüdyo İsmail Efe
    10:30-11:00 Crunch And Burn(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Emre Kişi
    11:10-11:40 Stretching(Oİ)-(Oİ) Grup Ders Stüdyo Emre Kişi
    14:00-14:30 Exp.Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Grup Ders Stüdyo Bager Demir
    16:30-17:00 Body Fit(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Halise Özgüven
    17:00-17:30 Crunch And Burn(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Ahmet Bacak
    17:10-17:40 GFX Karın(B)-(B) GFX Area Halise Özgüven
    17:40-18:10 Stretching(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Ahmet Bacak
    18:00-18:30 GFX 360(O)-(Oİ) GFX Area Sevinç Akmeşe
    18:00-18:30 Exp.Cycling(B)-(B) Cycle Stüdyo Onurcan Erdoğan
    18:40-19:10 Exp.Cycling(B)-(B) Cycle Stüdyo Onurcan Erdoğan
    19:00-19:30 Exp.Pilates Studio(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Göksel Demir
    19:20-19:50 GFX 360(O)-(Oİ) GFX Area Onurcan Erdoğan
    20:00-20:30 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) Cycle Stüdyo Sevinç Akmeşe
    20:00-20:30 GFX Fonksiyonel(B)-(B) GFX Area Ghazal Moazzeni
    20:30-21:00 Exp.Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Grup Ders Stüdyo Eren Türkmen
    20:40-21:10 Exp.Cycling(B)-(B) Cycle Stüdyo Ghazal Moazzeni
    21:10-21:40 GFX Synergy(İ)-(Oİ) GFX Area Eren Türkmen
    21:20-21:50 Body Fit(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Ghazal Moazzeni
  • Salı
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    08:10-08:40 Body Fit(Oİ)-(Oİ) Grup Ders Stüdyo İsmail Efe
    12:00-12:30 Body Fit(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Bager Demir
    13:00-13:30 Exp.Pilates Studio(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Ghazal Moazzeni
    13:40-14:10 GFX Form(O)-(Oİ) GFX Area Ghazal Moazzeni
    14:20-14:50 MAC Stronger(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Ghazal Moazzeni
    15:30-16:00 GFX Form(O)-(Oİ) GFX Area Ahmet Bacak
    16:00-16:30 GFX Kardiyo-(Oİ) GFX Area Onurcan Erdoğan
    16:30-17:00 Crunch And Burn(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Emre Kişi
    16:40-17:10 GFX Form(İ)-(Oİ) GFX Area Onurcan Erdoğan
    17:00-18:00 MAC Dışarıda Fonksiyonel-(Oİ) MACFİT DIŞARDA Sevinç Akmeşe
    17:20-17:50 Exp.Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Grup Ders Stüdyo Emre Kişi
    17:30-18:10 Exp.Cycling(B)-(B) Cycle Stüdyo Onurcan Erdoğan
    18:20-18:50 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) Cycle Stüdyo Onurcan Erdoğan
    19:00-19:30 GFX 360(İ)-(Oİ) GFX Area Sevinç Akmeşe
    19:30-20:20 Zumba-(Oİ) Grup Ders Stüdyo Burak Altunbas
    20:00-20:30 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) Cycle Stüdyo Sevinç Akmeşe
    20:00-20:30 GFX Kardiyo-(Oİ) GFX Area Göksel Demir
    20:40-21:10 Body Fit(Oİ)-(Oİ) Grup Ders Stüdyo Göksel Demir
    21:20-21:50 GFX Form(O)-(Oİ) GFX Area Göksel Demir
  • Çarşamba
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    08:10-08:40 Exp.Cycling(B)-(B) Cycle Stüdyo Emre Kişi
    12:10-12:40 Crunch And Burn(B)-(B) Grup Ders Stüdyo İsmail Efe
    13:00-13:30 Body Fit(Oİ)-(Oİ) Grup Ders Stüdyo İsmail Efe
    16:00-16:30 GFX Karın(O)-(Oİ) GFX Area Ahmet Bacak
    17:50-18:20 GFX Fonksiyonel(İ)-(Oİ) GFX Area Sevinç Akmeşe
    18:00-18:30 MAC Stronger(Oİ)-(Oİ) Grup Ders Stüdyo Bager Demir
    18:00-18:30 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) Cycle Stüdyo Onurcan Erdoğan
    18:30-19:00 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Grup Ders Stüdyo Sevinç Akmeşe
    18:40-19:05 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) Cycle Stüdyo Onurcan Erdoğan
    19:00-19:30 Stretching(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Halise Özgüven
    19:20-19:50 GFX Fonksiyonel(İ)-(Oİ) GFX Area Onurcan Erdoğan
    20:00-20:30 Yoga(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Eren Türkmen
    20:00-20:30 GFX 360(B)-(B) GFX Area Halise Özgüven
    20:40-21:10 Exp.Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Grup Ders Stüdyo Eren Türkmen
  • Perşembe
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    08:10-08:40 MAC Stronger(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Halise Özgüven
    12:00-12:30 GFX Karın(B)-(B) GFX Area İsmail Efe
    12:40-13:10 Crunch And Burn(B)-(B) Grup Ders Stüdyo İsmail Efe
    13:00-13:30 GFX Fonksiyonel(B)-(B) GFX Area Onurcan Erdoğan
    13:40-14:10 Crunch And Burn(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Onurcan Erdoğan
    14:00-14:30 GFX Kardiyo-(Oİ) GFX Area Göksel Demir
    14:40-15:10 Crunch And Burn(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Göksel Demir
    17:00-17:30 Exp.Pilates Studio(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Eren Türkmen
    17:40-18:10 GFX 360(O)-(Oİ) GFX Area Eren Türkmen
    18:00-18:30 Exp.Cycling(B)-(B) Cycle Stüdyo Ghazal Moazzeni
    18:30-19:00 Exp.Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Grup Ders Stüdyo Emre Kişi
    18:40-19:10 GFX 360(B)-(B) GFX Area Ghazal Moazzeni
    19:20-19:50 GFX Karın(B)-(B) GFX Area Ghazal Moazzeni
    19:30-20:20 Zumba-(Oİ) Grup Ders Stüdyo Burak Altunbas
    20:00-20:30 GFX Fonksiyonel(B)-(B) GFX Area Ahmet Bacak
    20:40-21:10 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Grup Ders Stüdyo Ahmet Bacak
  • Cuma
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    08:10-08:40 Crunch And Burn(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Eren Türkmen
    11:00-11:30 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Grup Ders Stüdyo Sevinç Akmeşe
    11:40-12:10 GFX Kardiyo-(Oİ) GFX Area Sevinç Akmeşe
    14:00-14:30 GFX Fonksiyonel(B)-(B) GFX Area Ghazal Moazzeni
    14:50-15:20 Crunch And Burn(Oİ)-(Oİ) Grup Ders Stüdyo Ghazal Moazzeni
    15:30-16:00 Exp.Pilates Studio(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Ghazal Moazzeni
    17:00-17:30 GFX Kardiyo-(Oİ) GFX Area Göksel Demir
    18:00-18:30 Body Fit(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Halise Özgüven
    18:00-18:30 GFX Fonksiyonel(İ)-(Oİ) GFX Area Göksel Demir
    19:00-19:30 Crunch And Burn(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Halise Özgüven
    20:00-20:30 GFX Form(B)-(B) GFX Area İsmail Efe
    20:40-21:10 Exp.Pilates Studio(B)-(B) Grup Ders Stüdyo İsmail Efe
  • Cumartesi
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    08:00-09:00 MACFit Dışarıda Koşu-(Oİ) Kerem Cengiz
    08:00-09:00 MAC Dışarıda Yürüyüş-(Oİ) MACFİT DIŞARDA Kerem Cengiz
    10:00-10:30 GFX Başlangıç(B)-(B) GFX Area Eren Türkmen
    15:00-16:00 MACFit Dışarıda Koşu-(Oİ) Sevinç Akmeşe
    17:00-17:30 Exp.Cycling(B)-(B) Cycle Stüdyo Sevinç Akmeşe
    17:00-17:30 Body Fit(Oİ)-(Oİ) Grup Ders Stüdyo Ahmet Bacak
    17:40-18:10 GFX Karın(B)-(B) GFX Area Ahmet Bacak
    18:00-18:30 Exp.Cycling(Oİ)-(Oİ) Cycle Stüdyo Ghazal Moazzeni
    18:40-19:10 GFX Form(O)-(Oİ) GFX Area Ghazal Moazzeni
    19:00-19:30 MAC Stronger(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Sevinç Akmeşe
    19:40-20:10 Crunch And Burn(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Ghazal Moazzeni
  • Pazar
    SAAT DERS STÜDYO EĞİTMEN
    09:00-09:30 Exp.Pilates Studio(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Göksel Demir
    09:40-10:10 GFX Karın(B)-(B) GFX Area Göksel Demir
    13:00-13:30 Exp.Pilates Studio(Oİ)-(Oİ) Grup Ders Stüdyo Onurcan Erdoğan
    13:40-14:10 GFX Karın(İ)-(Oİ) GFX Area Onurcan Erdoğan
    16:00-16:30 Stretching(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Emre Kişi
    17:00-17:30 GFX Başlangıç(B)-(B) GFX Area Emre Kişi
    18:00-18:30 Crunch And Burn(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Bager Demir
    18:30-19:00 MAC Stronger(B)-(B) Grup Ders Stüdyo Halise Özgüven
    18:40-19:10 GFX Form(İ)-(Oİ) GFX Area Bager Demir
  • NOTLAR
    Grup derslerimize katılım için mobil uygulamamızdan randevu almayı unutmayınız. GFX derslerimiz, fonksiyonel çalışma alanında yapılmaktadır.
    Dance
    Mind & Body
    Pilates
    Kuvvet
    Kardiyo
    Core
    Cycle
    GFX
    (B): BAŞLANGIÇ (Oİ): ORTA-İLERİ SEVİYE
whatsapp