SIKÇA SORULAN SORULAR

MACFİT İLE İLGİLİ AKLINA GELEBİLECEK TÜM SORULARI BU BÖLÜMDE TOPLAMAYA ÇALIŞTIK, EĞER CEVABINI BULAMADIĞIN BİR SORU OLURSA ‘BİZE ULAŞ’ BÖLÜMÜNDEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİN.

ÜYELİK

MACFit’e tek bir tıkla üye olabilirsin! Yapman gereken yalnızca web sitemizin “Üye Ol” butonuna tıklamak.

14 yaşını doldurduğun gün seni aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

Kayıt olurken kullandığın e-posta adresini ve şifreni doğru girdiğine emin ol. Eğer problem devam ediyor ise Online İletişim Formumuz üzerinden hemen bize ulaş, sana yardımcı olalım.

Öncelikle mail kutunun gereksiz posta kısmını kontrol et, eğer şifren gereksiz posta kutusunda yoksa şifremi unuttum linkine tıklayarak mail adresine tekrar isteyebilirsin. Sorun devam ederse bize Online İletişim Formu üzerinden ulaşabilirsin.  

Şifreni tekrar talep etmek için linke tıklayarak bize "Şifremi Unuttum” demen yeterli. Şifren kayıtlı e-posta adresine iletilir.

Üyeliğini tamamladığında sana ulaşan e-posta'da kulübe giriş şifren bulunuyor. Kulübe geldiğinde, kapıda bu şifreyi kullanarak içeri girebilirsin. 

Her ayın 1’i ile 25’i arasında üye olduğun kulübe giderek üyelik dondurma talebinde bulunabilirsin. Unutma; 12 ay içinde 1 kez üyelik dondurma hakkın bulunuyor.

Üyeliğini iptal etmek için, her ayın 1’i ile 25’i arasında üye olduğun kulübe giderek üyelik iptal talebinde bulunabilirsin.

Eğer yıllık veya 6 aylık üyeliğin bulunuyorsa bu üyeliklere özel indirim tutarı, üye olduğun aylar üzerinden hesaplanır ve bu tutara üyelik katılım ücreti eklenir.  Toplam tutar, üyelik bedelinden çıkarılarak kalan tutar sana iade edilir.

Üyelik ücretini yalnızca kredi kartı ve Akbank, Yapı Kredi, İşbankası, Ziraat Bankası, Finansbank ve Garanti Bankası Bankamatik (debit) kartlarından biri ile ödeyebilirsin. Üyelik işlemlerini online sistem üzerinden gerçekleştirdiğimiz için nakit ödeme kabul edemiyoruz.

Aylık üyeliklerde her ayın son günü bir sonraki ayın üyelik bedeli kredi kartından otomatik olarak tahsil edilir.  Yıllık ve 6 aylık üyeliklerde, üyeliğin başladığında üyelik ücreti kartından tahsil edilir.

Kartından üyelik ücretin çekilemediği durumlarda kulübe giriş yapamazsın. Ödenmemiş ya da birikmiş üyelik ücretinin tahsilatı kartından yapılmaya çalışılır. Tahsilat başarılı olursa kulübü yeniden kullanmaya başlayabilirsin. 

Faturaların ilgili ayın sonunda kesilir ve takip eden ayın ikinci haftası mail adresine e-fatura olarak gönderilir.

Eğer aylık üyemizsen üyeliğin sen iptal etmediğin sürece devam eder. Yıllık ve 6 aylık üyeliklerimizde ise üyeliğinin son ayında iptal başvurusunda bulunmazsan üyeliğin aylık olarak devam eder.

Aynı konseptte olan başka bir kulübe üyelik transferi yapabilirsin. Tek yapman gereken üye olduğun kulübe giderek bunu belirtmek.

Tüm MACFit’ler üyeliği, MACFit Ormanada ve Ortaköy kulübümüz dışındaki diğer tüm MACFit’leri kullanabileceğin bir üyelik tipidir. Üyeliğini farklı MACFit'lerde kullanabilmen için kulübüne başvurarak bilgi alabilirsin.

SARI İŞARETLİ ALANLAR BOŞ BIRAKILAMAZ!
MESAJIN GÖNDERİLDİ!

RANDEVU TALEBİNİ ALDIK, KULÜP EKİBİMİZ EN KISA SÜREDE SANA ULAŞACAK!

YENİ MESAJ GÖNDER
Tüm fikirlerini ve sorularını aşağıdaki formu doldurarak bizimle paylaşabilirsin.

Bize Sıkça Sorulan Sorulara Buradan Ulaşabilirsin.