SIKÇA SORULAN SORULAR

MACFİT İLE İLGİLİ AKLINA GELEBİLECEK TÜM SORULARI BU BÖLÜMDE TOPLAMAYA ÇALIŞTIK, EĞER CEVABINI BULAMADIĞIN BİR SORU OLURSA ‘BİZE ULAŞ’ BÖLÜMÜNDEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİN.

ÜYELİK

MACFit’e tek bir tıkla üye olabilirsin! Yapman gereken yalnızca web sitemizin “Üye Ol” butonuna tıklamak.

14 yaşını doldurduğun gün seni aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

Kayıt olurken kullandığın e-posta adresini ve şifreni doğru girdiğine emin ol. Eğer problem devam ediyor ise Online İletişim Formumuz üzerinden hemen bize ulaş, sana yardımcı olalım.

Öncelikle mail kutunun gereksiz posta kısmını kontrol et, eğer şifren gereksiz posta kutusunda yoksa şifremi unuttum linkine tıklayarak mail adresine tekrar isteyebilirsin. Sorun devam ederse bize Online İletişim Formu üzerinden ulaşabilirsin.

Şifreni tekrar talep etmek için linke tıklayarak bize "Şifremi Unuttum” demen yeterli. Şifren kayıtlı e-posta adresine iletilir.

Üyeliğini tamamladığında sana ulaşan e-posta'da kulübe giriş şifren bulunuyor. Kulübe geldiğinde, kapıda bu şifreyi kullanarak içeri girebilirsin. 

Ayın son gününden 2 gün öncesine kadar kulübüne giderek bir sonraki ay için dondurma talebinde bulunabilirsin.

Aylık üyeler için 1 ay dondurma ücretsiz, 2. ay 25 TL, 6 aylık üyeler için 1 ay dondurma ücretsiz, 2. ay 25 TL, yıllık üyeler için ise 2 ay dondurma ücretsiz, 3. ay 25 TL olarak ücretlendirilir. 

1 Ekim 2019 tarihinden önce üye olduysan; ayın son gününden 2 gün öncesine kadar kulübüne giderek iptal talebinde bulunabilirsin.

1 Ekim 2019 tarihinden sonra üye olduysan; üye olduğun günden 2 gün öncesine kadar kulübüne giderek iptal talebinde bulunabilirsin.

6 aylık ve yıllık üyeliklerde üyeliğinin son ayında, aylık üyeliklerde ise her yeni ayda, yukarıda belirtilen şekilde yaptığın iptal taleplerinde ek ücret ödemeden üyeliğini sonlandırabilirsin. 

Eğer ‘Peşin ya da taksitli 6 aylık veya yıllık’ üyeliğin bulunuyorsa ve üyeliğinin süresi dolmadan iptal etmek istersen; bu üyeliklere özel indirim tutarı, üye olduğun aylar üzerinden hesaplanır ve bu tutara üyelik katılım ücreti eklenir. Toplam tutar, üyelik bedelinden çıkarılarak kalan tutar sana iade edilir.

Eğer ‘Aydan aya ödemeli 6 aylık veya yıllık’ üyeliğin bulunuyorsa ve üyeliğinin süresi dolmadan iptal etmek istersen geçerli olacak koşullara https://www.macfit.com.tr/aydan-aya-odemeli-uyelik/ linkinden ulaşabilirsin.

Üyelik ücretini yalnızca kredi kartı ve Akbank, Yapı Kredi, İşbankası, Ziraat Bankası, Finansbank ve Garanti Bankası Bankamatik (debit) kartlarından biri ile ödeyebilirsin. Üyelik işlemlerini online sistem üzerinden gerçekleştirdiğimiz için nakit ödeme kabul edemiyoruz.

1 Ekim 2019 tarihinden önce üye olduysan; aylık üyeliklerde her ayın son günü bir sonraki ayın üyelik bedeli kredi kartından otomatik olarak tahsil edilir. Peşin ya da taksitli 6 aylık ve yıllık üyeliklerde, üyeliğin başladığında üyelik ücreti kartından tahsil edilir.

1 Ekim 2019 tarihinden sonra üye olduysan; ayın hangi günü üye olduysan, bir sonraki ay o günden 1 gün önce üyelik ücreti kartından tahsil edilir. Aydan aya ödemeli 6 aylık ve yıllık üyeliklerde de aynı şartlar geçerlidir. Peşin ya da taksitli 6 aylık ve yıllık üyeliklerde ise üyeliğin başladığında üyelik ücreti kartından tahsil edilir.

Aylık üyeliklerde, kartından üyelik ücretin çekilemediği durumlarda kulübe giriş yapamazsın. Ödenmemiş ya da birikmiş üyelik ücretinin tahsilatı kartından yapılmaya çalışılır. Tahsilat başarılı olursa kulübü yeniden kullanmaya başlayabilirsin. İki ay boyunca tahsilat yapılamazsa, ikinci ayın sonunda üyeliğin sonlandırılır. 

Aydan aya ödemeli 6 aylık veya yıllık üyeliklerde üyelik ücretin çekilemediği durumlarda geçerli olacak koşullara https://www.macfit.com.tr/aydan-aya-odemeli-uyelik/ linkinden ulaşabilirsin.

Faturaların ilgili ayın sonunda kesilir ve takip eden ayın ikinci haftası mail adresine e-fatura olarak gönderilir.

Eğer aylık üyemizsen üyeliğin sen iptal etmediğin sürece devam eder. Yıllık ve 6 aylık üyeliklerimizde ise üyeliğinin son ayında iptal başvurusunda bulunmazsan üyeliğin aylık olarak devam eder.

Aynı konseptte olan başka bir kulübe üyelik transferi yapabilirsin. Tek yapman gereken üye olduğun kulübe giderek bunu belirtmek.

Tüm MACFit’ler üyeliği, MACFit Ormanada ve Ortaköy kulübümüz dışındaki diğer tüm MACFit’leri kullanabileceğin bir üyelik tipidir. Üyeliğini farklı MACFit'lerde kullanabilmen için kulübüne başvurarak bilgi alabilirsin.

Gold Üyelik diğer üyeliklere göre ekstra avantajlara sahip bir üyelik tipidir.

1- Tüm MACFit’ler Üyeliği

Ortaköy ve Ormanada hariç tüm MACFit kulüplerine giriş yapabilirsiniz.

2- Gold Fit Randevu (Kişiye Özel Program ve Ölçüm)

Üyelik başlangıcında 1 defaya mahsus olmak üzere eğitmen eşliğinde bire bir ölçüm yapılır ve program yazılır; Gold Fit Start’ınızı MACFit App üzerinden alabilirsiniz.

3- %25 İndirimli PT:

Üyelik süreniz boyunca özel derslerde %25 indirim hakkına sahip olursunuz.

4- Ücretsiz Otomat Ürünleri:

Üyeliğiniz devam ettiği sürece kulüplerimizde bulunan otomatlardan Gold kartları kullanarak belirli adetlerde su, şampuan ve havlu alabilirsiniz.

5- Ayda 1 defa MAC Kulüplerinde Havuz Kullanımı:

MAC Bebeköy hariç ayda 1 kez tüm MAC’ların havuzunu 1 defa ücretsiz kullanabilirsiniz.

6- Ayda 2 Defa Arkadaşını Getirme Hakkı:

Ayda 2 defa arkadaşınızla birlikte spor yapabilirsiniz.

7- %40 NUSPA İndirimi:

Tüm tekli masajlarda geçerli olan bu indirimden Gold kartınızı göstererek faydalanabilirsiniz. Bu indirim ayda 1 kez MAC Bebeköy, Kanyon, Gmall, Panora, Ortaköy, Zorlu, Göktürk dışındaki NUSPA’larda kullanılabilir.

 

SARI İŞARETLİ ALANLAR BOŞ BIRAKILAMAZ!
MESAJIN GÖNDERİLDİ!

RANDEVU TALEBİNİ ALDIK, KULÜP EKİBİMİZ EN KISA SÜREDE SANA ULAŞACAK!

YENİ MESAJ GÖNDER
Tüm fikirlerini ve sorularını aşağıdaki formu doldurarak bizimle paylaşabilirsin.

Bize Sıkça Sorulan Sorulara Buradan Ulaşabilirsin.