MACFit ile ilgili aklına gelebilecek tüm soruları bu bölümde toplamaya çalıştık, eğer cevabını bulamadığın bir soru olursa "Bize Ulaşın" bölümünden bizimle iletişime geçebilirsin. 


 

- Bu tam da bizim konseptimiz. Bu fiyatı yalnızca spora odaklanarak ve havuz, sauna, kafe gibi bölümlerimizi kaldırarak gerçekleştirebiliyoruz, bu sayede çok daha uygun fiyatlara MACFit gibi kaliteli bir spor kulübünde spor yapma fırsatı yakalayabiliyorsun. Bizim inancımız; spor yapmak sadece bunu karşılayabilenlere değil herkese açık olmalıdır.

-

MACFit'e tek bir tıkla üye olabilirsin! Yapman gereken yalnızca web sitemizin ''Üye Ol'' bölümüne tıklamak.

- Aylık üyemiz isen aynı konseptte olan başka bir kulübe üyelik transferi yapabilirsin. Tek yapman gereken geçmek istediğin kulübe giderek bunu belirtmek. Yıllık üyeliklerde transfer bulunmamaktadır.

- 16 yaşını doldurduğun gün seni aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz! 

- Eğer aylık üyemizsen üyeliğin sen iptal etmediğin sürece otomatik olarak yenilenmeye devam ediyor. Yıllık üyeliklerimizde ise bir yılın sonunda iptal başvurusunda bulunmazsan üyeliğin otomatik olarak aylık üyeliğe dönüştürülür ve devam eder. 

- Dondurduğun üyeliğini dondurma süresi içinde tekrar aktif etmek istersen online üyelik portalinden (portal.macfit.com.tr) yapabilirsin. Aktive ettiğin ayın kalan kısmı için hesaplanan üyelik ücretini ödeyerek kulübü kullanabilirsin.

- Çoklu kulüp üyeliği, MACFit Ormanada ve MACFit Ortaköy kulübümüz dışındaki diğer tüm MACFit’leri kullanabileceğin bir üyelik tipidir. Çoklu kulüp üyeliğine geçmek istersen, üye olduğun kulübe gidip talepte bulunmalısın.

- Üyeliğini online üyelik portalinden (portal.macfit.com.tr) çoklu üyelik modeline çevirebilirsin. 

- Aylık üyeliklerde her ayın son günü bir sonraki ayın üyelik bedeli kredi kartından otomatik olarak tahsil edilir.  Yıllık üyeliklerde, üyeliğin başladığında yıllık ücret kredi kartından tahsil edilir ya da Maximum kart ile üyelik bedelini 9 taksitte ödeyebilirsin. 

-

Kartından üyelik ücretin çekilemediği durumlarda kulübe giriş yapamazsın. Ödenmemiş ya da birikmiş üyelik ücretinin tahsilatı kartından yapılmaya çalışılır. Tahsilat başarılı olursa kulübü yeniden kullanmaya başlayabilirsin. Eğer iki ay üst üste tahsilat gerçekleştirilemezse, üyeliğin sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.

- Üyeliğin sadece kayıt olduğun kulüpte geçerlidir. Farklı MACFit’leri kullanabilmek için kulübüne danışarak çoklu kulüp üyeliği hakkında bilgi alabilirsin veya online üyelik portalinden (portal.macfit.com.tr)  çoklu üyelik opsiyonunu seçebilirsin! 

- “Aylık Üyelik”, “Yıllık Üyelik” , “Çoklu Kulüp Üyeliği” ve belirli kulüplerimizde ‘’6 Aylık Üyelik’’ olarak farklı üyelik seçenekleri sunuyoruz. Sana uygun olan bir üyelik modeli mutlaka var. Hemen incelemek için http://onlinesignup.macfit.com.tr/ linkine tıkla.

- Öncelikle mail kutunun gereksiz posta kısmını kontrol et, eğer şifren gereksiz posta kutusunda da yoksa bize Online İletişim Formu üzerinden ulaşabilirsin.  

- portal.macfit.com.tr linkinden şifremi unuttum linkine tıklayıp şifreni tekrar alabilirsin.

- Kayıt olurken yazdığın mail adresini ve şifreni doğru girdiğine emin ol, yine de giriş yapamazsan http://www.macfit.com.tr/bizeulasin linkine tıklayıp kulübünü seçip yardım isteyebilirsin.

- MACFit’te tüm grup dersleri ücretsiz.

- Üye olduktan sonra giriş programı randevusu alabilirsin, bu programda eğitmenlerimiz tarafından sana 6 hafta boyunca nasıl antrenman yapman gerektiği ile ilgili detayları alabileceksin.

- Faturaların ilgili ayın sonunda kesilir ve takip eden ayın ikinci haftası mail adresine e-fatura olarak gönderilir.

-

Her ayın 1’i ile 25’i arasında üye olduğun kulübe giderek dondurma talebinde bulunabilirsin.

-

Üyeliğini iptal etmek için, her ayın 1’i ile 25’i arasında kulübüne giderek iptal talebinde bulunman gerekmektedir. Eğer aylık üyemiz isen üyeliğin işlemi yaptığın ayı takip eden ayda iptal olacaktır.  
Eğer yıllık üyeliğin bulunuyorsa yıllık üyeliklere özel indirim tutarı, üye olduğun aylar üzerinden hesaplanır ve bu tutara üyelik katılım ücreti eklenir.  Toplam tutar, üyelik bedelinden çıkarılarak kalan tutar sana iade edilir.

- MACFit Mobile üzerinden dondurma işlemi yapılamamaktadır. Dondurma işlemi için kulübüne giderek dondurma talebinde bulunman gerekmektedir.

- MACFit üyeliğin sadece sana özeldir, devredilemez.

- Evet, dilersen MACFit Mobil üzerinden misafir girişi yaparak 1 günlük ücretsiz deneme üyeliği alabilirsin. Ekiplerimiz kulüplerimizde sana yardımcı olmak için bekliyorlar. 

- Aylık üyeliklerde, üyeliğini iptal etmediğin takdirde ücretin otomatik olarak sisteme kayıtlı olan kredi kartından her ayın son günü tahsil edilir. Dilersen üye girişi yaparak ödemeyi manuel olarak da yapabilirsin. Ancak ayın son günü yaparsan sistemden de otomatik olarak tahsil edildiği için iki kere ödeme yapılmış olur. Manuel olarak yapmak istersen ayın son gününe kadar yapmalısın.

- Üyelik işlemlerini online sistem üzerinden gerçekleştirdiğimiz için nakit ödeme kabul edilmemektedir. 

- Kulüplerimizin güncel üyelik ücretlerini web sitemizden öğrenebilirsin. İlgilendiğin kulübün güncel fiyatını öğrenmek için hemen tıkla.

- Evet, aylık üyelik seçeneğimiz bulunuyor. Bu üyelik tipinde  ödemeler her ayın son günü otomatik olarak kredi kartından çekilir. 

- Web sitemiz üzerinden üye girişi yaparak kart bilgilerini güncelleyebilir ve ödemelerini yeni kartından yapabilirsin.
 

- Üyelik ücretini yalnızca kredi kartı ve Akbank, Yapıkredi, İş Bankası bankamatik (debit) kartlarından biri ile ödeyebilirsin. Üyelik işlemlerini online sistem üzerinden gerçekleştirdiğimiz için nakit ödeme kabul edemiyoruz.

- Aylık üyeliklerde ayın 25'ine kadar kayıt olursan sadece o ayın kalan günlerinin ücretini, ayın 25'inden sonra kayıt olursan o ayın kalan günleriyle beraber bir sonraki ayın ücretini ödersin.

- Aylık üyelikler iptal edilmediği takdirde otomatik olarak ilk ödemeyi yaptığın kredi kartından her ayın son günü aylık üyelik tutarı tahsil edilerek devam eder, eğer üyeliğini sonlandırmak istersen ayın 25’ine kadar portal.macfit.com.tr adresinden giriş yapıp üyeliğini iptal edebilirsin.

- Dönemsel olarak kampanyalarımız olabiliyor. Bu kampanyalardan haberdar olmak için bizi sosyal medyada takip et. 

- Evet;  Cycling, Step, Body Fit, Pilates, ve çok daha fazlasını içeren grup derslerine ücretsiz olarak katılabilirsin. Sana uygun bir dersimiz mutlaka var! İlgilendiğin kulübün ders programını görmek için web sitemize göz at.

- Duş, tuvalet, dolap ve saç kurutma makinesi tüm kulüplerimizde var ve hepsini ücretsiz kullanabilirsin. Dolapları güvenli bir şekilde kullanman için yanında dolap kilidini getirmeyi unutma.

- Evet; kulübe gelirken havlu, dolap kilidi, su ve şampuan getirmeyi unutma. 

- Her zaman bir şişe su, bir asma kilit ve bir ter havlusu getirmeni öneririz. Unuttuğun takdirde suyu ve dolap kilidini otomatlarımızdan da satın alabilirsin.

- Üye olduktan sonra  FitRandevu programlarımızdan hedefine uygun olanı seçerek  hem kulübü tanıyabilir hem de sana özel hazırladığımız egzersiz programını eğitmenlerimize danışarak oluşturabilirsin.
 

- Üyeliğini gerçekleştirdikten sonra hoş geldin maili ile birlikte ücretsiz olarak FitRandevu için randevu alabileceğin adresi sana iletileceğiz.
Linke tıklayarak veya web sitemiz üzerinden üye girişi yaparak hedefini belirleyip, FitRandevu’nu hemen alabilirsin. 

- Evet, eğer eğitmenlerimizden özel ders almak istersen web sitemiz üzerinden üye girişi yaparak randevu alabilirsin. Özel ders fiyatları, eğitmene ve dersin çeşidine göre değişiklik gösterir.

- Kulüplerimizin çoğunda otopark mevcut. İlgilendiğin kulübün otopark bilgisine web sitemizdeki kulüp sayfasından ulaşabilirsin. 

- Araç ile gelirsen, AVM otoparkından; yaya olarak gelirsen kulüp yönetiminin bildireceği kapıdan giriş yapman mümkün. 

- Tüm kulüplerimizde Wi-Fi erişimi var.  

- Kulüplerimizde çocuk kulübü hizmeti sunulmamaktadır.

- Üyeliğini tamamladığında sana ulaşan e-posta'da kullanıcı adı ve şifren bulunuyor. Kulübe geldiğinde, kapıda bu şifreyi kullanarak içeri girebilirsin. Palm sistemi olan kulübümüze üyeysen ilk gün görevli arkadaşlarımızın desteği ile el izini sisteme kaydetmen gerekiyor. Daha sonraki günlerde girişlerini el izini okutarak yapabilirsin.

-

 

Şifreni tekrar talep etmek için linke tıklaman yeterli. Şifren kayıtlı e-posta adresine iletilir.

-

Arkadaşını kulüp ekibimize yönlendirebilirsin veya arkadaşına MACFit Mobil üzerinden 1 günlük deneme üyeliği oluşturmasını önerebilirsin. 

- Tüm talep, istek ve şikâyetlerini Online İletişim Formu üzerinden bizimle paylaşabilirsin. Kulüplerimizde ise kulüp ekibimiz her zaman sana yardım etmeye hazır. 

- Kulüplerimizin çalışma saatlerini web sitemizden ilgili kulübümüzün sayfasına girip öğrenebilirsin.

- Hayır, yeniden şifre aldığında da sistem rastgele bir şifre oluşturacaktır. 

- MACFit Mobil’i cep telefonuna veya tabletine indirebilir, dilediğin zaman rezervasyon yaptırabilirsin. Derslerin müsaitlik durumuna göre, kulübe gittiğinde de derslere katılım sağlayabilirsin.

- Grup derslerinin süresi değişkenlik gösterebilir. Ders hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerinden kulüp sayfasını ziyaret ederek ders programını görüntüleyebilirsin. 

- Kulübünün ders programını hem MACFit Mobil üzerinden hem de web sitemizdeki kulüp sayfandan görüntüleyebilirsin. 

- Elbette, hemen MACFit Mobil’i indir ve yerini ayırt!

- MACFit Mobil ile özel ders satın alabilir ve mevcut derslerin için rezervasyon yaptırabilirsin. 

- Hayır, ancak beslenme önerilerimizi www.fitblog.macfit.com.tr ’de bulabilirsin. 

- Arkadaşına kulübü gezdirmek istiyorsan kulüp ekiplerimiz sana yardımcı olmak için hazırlar. Ancak arkadaşınla birlikte spor yapmak istiyorsan arkadaşın için mobil uygulamamız üzerinden 1 günlük ücretsiz deneme üyeliği satın alabilirsin.
 

- Evet, MACFit kulüplerimiz geniş çaplı kapalı devre CCTV sistemi ile izlenmektedir.

- Evet, kesinlikle güvenli. MACFit olarak ödeme sistemlerimizde ve veri tabanımızda kredi kartı bilgilerini tutmuyoruz. Üyelik hesabına şifreli olarak kaydedeceğin kart bilgileri banka sistemlerinde tutuluyor. 

Randevu Al