SIKÇA SORULAN SORULAR

MACFİT İLE İLGİLİ AKLINA GELEBİLECEK TÜM SORULARI BU BÖLÜMDE TOPLAMAYA ÇALIŞTIK, EĞER CEVABINI BULAMADIĞIN BİR SORU OLURSA ‘BİZE ULAŞ’ BÖLÜMÜNDEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİN.

COVİD-19

Kulüplerimizin ne zaman açılacağı Türkiye’deki koronavirüs salgınının gidişatına göre İçişleri Bakanlığı'nın alacağı karara göre belli olacak. Şu anda kulüp açılışı ile ilgili bir tarih veremiyoruz, ancak resmi mercilerden açılış tarihi ile ilgili bilgi verildiğinde üyelerimizi bilgilendireceğiz.

17 Mart tarihinde kulüplerimiz kapandığında, tüm üyelerimizin üyelikleri otomatik olarak donduruldu. Bu sebeple üyeliğinizi dondurmak için herhangi bir ek aksiyon almanıza gerek yok. Üyeliğiniz, Bakanlık kararı ile kulüplerimiz tekrar açılıncaya kadar dondurulmuş olarak kalacaktır.

Üyelik sözleşmenizde yer alan maddeden farklı olarak, İçişleri Bakanlığı'nın kararı ile kulüplerin kapalı kaldığı süre boyunca herhangi bir kısıtlama olmadan üyeliğiniz dondurulmuş olacak. Üyeliğinize ait ücretsiz dondurma hakkınız, bundan etkilenmeyecek ve baki kalacaktır.

Şu anda tüm üyelikler dondurulduğu için üyeliğinizi, kulüp açıldıktan sonra kulübünüzden iptal formu doldurarak iptal edebilirsiniz. Kulüp açılış tarihi netleştiğinde sizleri bilgilendireceğiz.

Kulüplerimizin kapalı olduğu süre boyunca sizden hiçbir şekilde ödeme alınmayacaktır. Kulübünüz açıldıktan sonra, ilk üye olduğunuz standart ödeme tarihinize göre ödemeniz alınmaya başlayacaktır.

Üyeliğiniz gibi özel ders PT paketleriniz de dondurulmuştur. Kulübünüz açıldıktan sonra kalan derslerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Dilerseniz eğitmeninizle de telefon üzerinden detayları görüşebilirsiniz.

Bu süreçte, İçişleri Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın açıkladığı tüm önlemler kulüplerimizde alınacaktır. Ekipman yerleşimlerimiz sosyal mesafe kurallarına uygun hale getirilecek, kulüplerimizin temizlenme sıklığı ve kullanılan dezenfektan miktarları artırılacaktır. Ayrıca, ekipmanlarımız gün içinde düzenli olarak dezenfekte edilecektir.

Kulüplerimizin kapalı olduğu süre boyunca macfitofficial instagram hesabımız üzerinden hem canlı yayın, hem de kayıtlı online derslere devam etmekteyiz. Haftalık programımıza göre sporunuza evinizde devam edebilirsiniz. Bizi hemen takip etmek için: 

https://www.instagram.com/macfitofficial/

Kulüplerimizin kapalı olduğu süre boyunca tüm aldığınız hizmetler gibi kiralık dolaplarınızın süresi de otomatik olarak dondurulmuştur.

Kapalı olduğumuz süre boyunca kulüplere giriş sağlanamamaktadır. Kiralık dolabınız bu süreçte kilitli bir şekilde güvende olacaktır.

Bu konu ile ilgili çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Üyelerimizin temassız kulüp girişi sağlayabilmeleri amacıyla akıllı telefonlarından kullanabilecekleri özel bir uygulama geliştiriyoruz.

Koronavirüs (Covid-19) hakkındaki haberleri ve gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Bu doğrultuda Dünya Sağlık Örgütü'nün ve Bakanlıklarımızın tavsiyelerini eksiksiz uygulamaktayız. Ayrıca ekibimizin, iş güvenliği ve ilk yardım konularındaki güncel eğitimlerinin dışında Koronavirüsle ilgili eğitimlerini de tamamlıyor, konuyla ilgili kriz planları oluşturuyoruz.

Evet, bu işlemler bankanız tarafından taksitlendirildiği için ekstrenize yansımaya devam edecektir. Ekstrenizde görmüş olduğunuz bu taksitler bizim tarafımızdan ilgili ay için çekilen ücretler değil, bankanızdan taksitlendirdiğiniz ödemelerinizdir. Örneğin: 10 Ocak 2020 tarihinde 1 yıllık Peşin/Taksitli üyelik alıp 6 taksitli olarak ödeme yaptıysanız kulüplerimizin kapalı olduğu dönemde, taksitleri kredi kartı ekstrenizde görmeye devam edeceksiniz. Üyeliğiniz kulübünüzün kapalı kaldığı süre boyunca dondurulmuş olup, kullanmadığınız kısım kulübünüz açıldıktan sonra üyeliğinize eklenecektir.

SARI İŞARETLİ ALANLAR BOŞ BIRAKILAMAZ!
MESAJIN GÖNDERİLDİ!

RANDEVU TALEBİNİ ALDIK, KULÜP EKİBİMİZ EN KISA SÜREDE SANA ULAŞACAK!

YENİ MESAJ GÖNDER
Tüm fikirlerini ve sorularını aşağıdaki formu doldurarak bizimle paylaşabilirsin.

Bize Sıkça Sorulan Sorulara Buradan Ulaşabilirsin.