SIKÇA SORULAN SORULAR

MACFİT İLE İLGİLİ AKLINA GELEBİLECEK TÜM SORULARI BU BÖLÜMDE TOPLAMAYA ÇALIŞTIK, EĞER CEVABINI BULAMADIĞIN BİR SORU OLURSA ‘BİZE ULAŞ’ BÖLÜMÜNDEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİN.

KONSEPT

Evet; Cycling, Step, Body Fit, Pilates ve çok daha fazlasını içeren grup derslerine ücretsiz olarak katılabilirsin. Sana uygun bir dersimiz mutlaka var! İlgilendiğin kulübün ders programını görmek için web sitemize göz at.

MACFit’te tüm grup dersleri ücretsiz.

Grup derslerinin süresi değişkenlik gösterebilir. Ders hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerinden kulüp sayfasını ziyaret ederek ders programını inceleyebilirsin.

MACFit mobil uygulamayı cep telefonuna indirebilir, dilediğin zaman rezervasyon yaptırabilirsin. Derslerin müsaitlik durumuna göre, kulübe gittiğinde de derslere katılım sağlayabilirsin.

Kulübünün ders programını hem MACFit Mobil üzerinden hem de web sitemizdeki kulüp sayfandan görüntüleyebilirsin.

Üye olduktan sonra FitRandevu alarak hem kulübü tanıyabilir hem de egzersiz programını eğitmenlerimizle birlikte oluşturabilirsin. Üye girişi yaparak FitRandevu’nu almak için tıkla.

Evet, eğer eğitmenlerimizden özel ders almak istersen web sitemiz üzerinden üye girişi yaparak randevu alabilirsin. Özel ders fiyatları, eğitmene ve dersin çeşidine göre değişiklik gösterir.

Hayır, ancak beslenme önerilerimizi www.fitblog.com.tr ’de bulabilirsin.

Arkadaşına kulübü gezdirmek istiyorsan kulüp ekiplerimiz sana yardımcı olmak için hazırlar. 

Üyeliğini gerçekleştirdikten sonra hoş geldin maili ile birlikte ücretsiz olarak Fit Start için randevu alabileceğin adresi sana ileteceğiz. Web sitemiz üzerinden de üye girişi yaparak Fit Start’ını hemen alabilirsin.

Kulüplerimizin çalışma saatlerini web sitemizden ilgili kulübümüzün sayfasına girip öğrenebilirsin.

Duş, tuvalet, dolap ve saç kurutma makinesi tüm kulüplerimizde var ve hepsini ücretsiz kullanabilirsin. Dolapları güvenli bir şekilde kullanman için yanında dolap kilidini getirmeyi unutma.

Evet; kulübe gelirken havlu, dolap kilidi, su ve şampuan getirmeyi unutma.

Kulüplerimizin çoğunda otopark mevcut. İlgilendiğin kulübün otopark bilgisine web sitemizdeki kulüp sayfasından ulaşabilirsin.

Tüm kulüplerimizde Wi-Fi erişimi var

Kulüplerimizde çocuk kulübü hizmeti sunulmamaktadır.

Araç ile gelirsen, AVM otoparkından; yaya olarak gelirsen kulüp yönetiminin bildireceği kapıdan giriş yapman mümkün.

Arkadaşını kulüp ekibimize yönlendirebilirsin.

Tüm talep, istek ve şikâyetlerini Online İletişim Formu üzerinden bizimle paylaşabilirsin. Kulüplerimizde ise kulüp ekibimiz her zaman sana yardım etmeye hazır. 

SARI İŞARETLİ ALANLAR BOŞ BIRAKILAMAZ!
MESAJIN GÖNDERİLDİ!

RANDEVU TALEBİNİ ALDIK, KULÜP EKİBİMİZ EN KISA SÜREDE SANA ULAŞACAK!

YENİ MESAJ GÖNDER
Tüm fikirlerini ve sorularını aşağıdaki formu doldurarak bizimle paylaşabilirsin.

Bize Sıkça Sorulan Sorulara Buradan Ulaşabilirsin.