SIKÇA SORULAN SORULAR

MACFİT İLE İLGİLİ AKLINA GELEBİLECEK TÜM SORULARI BU BÖLÜMDE TOPLAMAYA ÇALIŞTIK, EĞER CEVABINI BULAMADIĞIN BİR SORU OLURSA ‘BİZE ULAŞ’ BÖLÜMÜNDEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİN.

MAC+ MOBİL UYGULAMASI

MAC+ mobil uygulamasını telefonuna App Store/ Google Play aracılığıyla veya hemen aşağıdaki linklere tıklayarak indirebilirsin.

IOS / Android

MAC+ uygulamasını siz üyelerimize Türkiye’nin en kapsamlı spor içeriğini sunmak ve sürekli olarak yeni içeriklerle güncel tutmak için geliştirdik. MAC+ içerisinden tamamı uzman MAC eğitmenleri tarafından hazırlanmış 400’ün üzerinde egzersiz videosuna ve geniş ‘evde spor’ kütüphanesine ulaşabilir, nerede olursan ol yüzlerce farklı içeriği hayatının akışına uygulayabilirsin. Yine uzman MAC eğitmenlerince her seviye ve hedefe uygun oluşturulmuş kişiye özel dönüşüm programlarından yararlanabilirsin. MAC+ ile kulüp içi grup derslerine anında rezervasyon yapabilir, kulübündeki kişisel eğitmenlerle ilgili bilgi edinip özel ders organize edebilirsin.

Iphone 6 / Android 6 ve daha eski model cihaz/sürüm kullanan üyelerimizin MAC+ uygulamasını indirip kullanabilmesi için en kısa süre içerisinde alternatif uygulamamızı ilgili üyelerimizin kullanımına açacağız. Bu uygulama ile sadece kulüplere giriş çıkış yapabilecekler.

 

Kulüplerimize giriş esnasında, bluetooth ya da internet bağlantılarından en az birinin açılması ile konumunu alabiliyor olmamız gerekiyor. Bu uygulama tamamen üyelerimizin güvenli girişinin sağlanması ve üyelerimize ait bilgiler/ekran görüntüleri ile farklı bir kişinin giriş yapamaması için yapılıyor.

Kulüp çıkışlarındaki QR kod kontrolü senin için aldığımız güvenlik önlemleri sebebiyle yapılıyor. Kulüplerimizi boşaltmamız gereken herhangi bir acil durumda güvenlik koşullarını eksiksiz sağlayabilmek adına içeride kimin bulunduğunu bilmekle ilgili yükümlülüğümüz bulunuyor. Bunun yanı sıra, özellikle pandemi döneminde aldığımız önlemler çerçevesinde, kulüplerimizin doluluk oranını doğru görüntüleyerek sana doğru aktarabilmek için çıkışta da QR kod kontrolü yapıyoruz.

 

SARI İŞARETLİ ALANLAR BOŞ BIRAKILAMAZ!
MESAJIN GÖNDERİLDİ!

RANDEVU TALEBİNİ ALDIK, KULÜP EKİBİMİZ EN KISA SÜREDE SANA ULAŞACAK!

YENİ MESAJ GÖNDER
Tüm fikirlerini ve sorularını aşağıdaki formu doldurarak bizimle paylaşabilirsin.

Bize Sıkça Sorulan Sorulara Buradan Ulaşabilirsin.