SIKÇA SORULAN SORULAR

MACFİT İLE İLGİLİ AKLINA GELEBİLECEK TÜM SORULARI BU BÖLÜMDE TOPLAMAYA ÇALIŞTIK, EĞER CEVABINI BULAMADIĞIN BİR SORU OLURSA ‘BİZE ULAŞ’ BÖLÜMÜNDEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİN.

ÜYELİK

MACFit’e tek bir tıkla üye olabilirsin! Yapman gereken yalnızca web sitemizin “Üye Ol” butonuna tıklamak.

14 yaşını doldurduğun gün seni aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

Kayıt olurken kullandığın e-posta adresini ve şifreni doğru girdiğine emin ol. Eğer problem devam ediyor ise Online İletişim Formumuz üzerinden hemen bize ulaş, sana yardımcı olalım.

Öncelikle mail kutunun gereksiz posta kısmını kontrol et, eğer şifren gereksiz posta kutusunda yoksa şifremi unuttum linkine tıklayarak mail adresine tekrar isteyebilirsin. Sorun devam ederse bize Online İletişim Formu üzerinden ulaşabilirsin.

Şifreni tekrar talep etmek için linke tıklayarak bize "Şifremi Unuttum” demen yeterli. Şifren kayıtlı e-posta adresine iletilir.

Üyeliğini tamamladığında sana ulaşan e-posta'da kulübe giriş şifren bulunuyor. Kulübe geldiğinde, telefonuna indirmiş olduğun MACFit uygulamasındaki QR kodu okutarak giriş sağlayabilirsin.

Üyeliğini, portal.macfit.com.tr linkinden üye girişi yaparak veya MACFit Aplikasyonundan “Üyelik Bilgileri” menüsüne tıklayarak ulaşabileceğin üye portalından dondurabilirsin.

 Aylık esnek üyelikler ve 6 aylık taahhütlü üyelikler için 30 gün ücretsiz, 60 gün ücretli olup, 12 aylık taahhütlü üyelikler için ise 60 gün ücretsiz, 60 gün ücretli dondurma hakkın bulunmaktadır.

Üyelik iptali için, portal.macfit.com.tr linkinden üye girişi yaparak veya MACFit Aplikasyonundan “Üyelik Bilgileri” menüsüne tıklayarak ulaşabileceğin üye portalından talebini iletebilirsin.

Üye olduğun günden 2 gün öncesine kadar kulübüne giderek iptal talebinde bulunabilirsin.(Örneğin: 20 Ekim tarihinde kayıt olduysan her ayın 18’ine kadar iptal talebi iletebilirsin, bu örnekte 19’unda veya 20’sinde vereceğin iptal talebi bir sonraki ay için işleme alınacaktır.)

Taahhütlü üyeliklerde üyeliğinin son ayında, aylık esnek üyeliklerde ise her yeni ayda, yukarıda belirtilen şekilde yaptığın iptal taleplerinde ek ücret ödemeden üyeliğini sonlandırabilirsin.

Eğer ‘Peşin ya da taksitli taahhütlü’ üyeliğin bulunuyorsa ve üyeliğinin süresi dolmadan iptal etmek istersen; bu üyeliklere özel indirim tutarı, üye olduğun aylar üzerinden hesaplanır ve bu tutara üyelik katılım ücreti eklenir. Toplam tutar, üyelik bedelinden çıkarılarak kalan tutar sana iade edilir. İade tutarını, üye portalından iptal talebi iletirken görebilirsin.

Eğer ‘Aydan aya ödemeli taahhütlü’ üyeliğin bulunuyorsa ve üyeliğinin süresi dolmadan iptal etmek istersen geçerli olacak koşullara buradan ulaşabilirsin. Taahhütlü üyelik iptal bedelini, üye portalından üyelik iptal talebini iletirken görebilirsin.

Üyelik ücretini yalnızca kredi kartı ve Akbank, Yapı Kredi, İşbankası, Ziraat Bankası, Finansbank ve Garanti Bankası Bankamatik (debit) kartlarından biri ile ödeyebilirsin. Üyelik işlemlerini online sistem üzerinden gerçekleştirdiğimiz için nakit ödeme kabul edemiyoruz.

İş Bankası kartlarına özel 6, Akbank, Yapı Kredi, Ziraat, ve Garanti Bankalarına ise 3 aya kadar taksit avantajı seni bekliyor!

Ayrıca İş Bankası kartlarına özel kampanyaları da kaçırma!

1 Ekim 2019 tarihinden önce üye olduysan; aylık esnek üyeliklerde her ayın son günü bir sonraki ayın üyelik bedeli kredi kartından otomatik olarak tahsil edilir. Peşin ya da taksitli taahhütlü üyeliklerde , üyeliğin başladığında üyelik ücreti kartından tahsil edilir.

1 Ekim 2019 tarihinden sonra üye olduysan; ayın hangi günü üye olduysan, bir sonraki ay o günden 1 gün önce üyelik ücreti kartından tahsil edilir. Aydan aya ödemeli taahhütlü üyeliklerde de aynı şartlar geçerlidir. Peşin ya da taksitli taahhütlü üyeliklerde ise üyeliğin başladığında üyelik ücreti kartından tahsil edilir.

Aylık esnek üyeliklerde, kartından üyelik ücretin çekilemediği durumlarda kulübe giriş yapamazsın. Ödenmemiş ya da birikmiş üyelik ücretinin tahsilatı kartından yapılmaya çalışılır. Tahsilat başarılı olursa kulübü yeniden kullanmaya başlayabilirsin. Bir ay boyunca tahsilat yapılamazsa, birinci ayın sonunda üyeliğin sonlandırılır. 

Aydan aya ödemeli taahhütlü üyeliklerde üyelik ücretin çekilemediği durumlarda geçerli olacak koşullara https://www.macfit.com.tr/aydan-aya-odemeli-uyelik/ linkinden ulaşabilirsin.

Faturaların ilgili ayın sonunda kesilir ve takip eden ayın ikinci haftası mail adresine e-fatura olarak gönderilir.

Eğer aylık esnek üyelik ise üyeliğin sen iptal etmediğin sürece devam eder. Taahhütlü üyeliklerimizde ise, üyeliğinin son ayında iptal başvurusunda bulunmazsan üyeliğin aylık esnek üyelik olarak devam eder.

Aynı konseptte olan başka bir kulübe üyelik transferi yapabilirsin. Tek yapman gereken üye olduğun kulübe giderek bunu belirtmek.

Gold Üyelik diğer üyeliklere göre ekstra avantajlara sahip bir üyelik tipidir.

1- Tüm MACFit'ler Üyeliği: 

Tüm MACFit kulüplerine giriş yapabilirsin.

2- Gold Fit Randevu (Kişiye Özel Program ve Ölçüm)

Üyelik başlangıcında 1 defaya mahsus olmak üzere eğitmen eşliğinde bire bir ölçüm yapılır ve program yazılır; Gold Fit Start’ınızı MACFit App üzerinden alabilirsiniz.

3- %25 İndirimli PT:

Üyelik süreniz boyunca özel derslerde %25 indirim hakkına sahip olursunuz.

4- Ücretsiz Otomat Ürünleri:

Üyeliğiniz devam ettiği sürece kulüplerimizde bulunan otomatlardan Gold kartları kullanarak belirli adetlerde su, şampuan ve havlu alabilirsiniz.

5- Ayda 1 defa MAC Kulüplerinde Havuz Kullanımı:

Ayda 1 kez tüm MAC’ların havuzunu 1 defa ücretsiz kullanabilirsiniz.

6- Ayda 2 Defa Arkadaşını Getirme Hakkı:

Ayda 2 defa arkadaşınızla birlikte spor yapabilirsiniz.

7- %40 NUSPA İndirimi:

Tüm tekli masajlarda geçerli olan bu indirimden Gold kartınızı göstererek faydalanabilirsiniz. Bu indirim ayda 1 kez Kanyon, Gmall, Panora, Ortaköy, Zorlu, Göktürk dışındaki NUSPA’larda kullanılabilir.

 

Özel Ders Paketi, hem alanında uzman eğitmenlerle hedeflerine hızlı bir şekilde ulaştığın, hem de üyelik bedeli ödemeden kulübün tüm imkanlarından faydalanabildiğin bir üyelik türüdür.

· 4’lü ve 10’lu olmak üzere 2 tip paket mevcuttur.

· 4’lü paket 1 ay için, 10’lu paket ise 2 ay için geçerlidir.

· Bu paketler özelinde sadece tek kulup seçilebilmekte ve ders sayısı kadar kulübe giriş sağlanabilmektedir.

· Box stüdyoları ve özel aletli pilates stüdyolarında geçerlidir.

· İlgili paket sadece Bomonti, Kartal ve Ormanada ve 42 Maslak kulüplerinde geçerlidir.

Yeni Bir Sen Programı, zayıflama ve kaslanma olmak üzere 2 farklı programdan oluşan, hedefe yönelik bir spor programıdır.

İncelme Programı

· 8 hafta, 3-4 kişilik 16 adet özel ders

· Programa özel haftada 1 kez grup dersi

· Kişiye özel antrenman program ve vücut ölçümü

· Fitchef’te %10 indirim

· Kişiye özel gelişim sertifikası

İlgili program sadece Anadoluhisarı, Ataköy, Hilltown, Kazasker, ve Maltepe Piazza kulüplerinde geçerlidir.

Kaslanma Programı

· 8 hafta, 3-4 kişilik 20 adet özel ders

· Kişiye özel antrenman program ve vücut ölçümü

· Supplemetler ve Fitchef’te %10 indirim

· Kişiye özel gelişim sertifikası

İlgili program sadece Altunizade, Arenapark, Mall Of İstanbul, Maltepe Ritim ve Trump Towers’ta geçerlidir.

MACFit: Türkiye'nin Spor Salonu & Fitness Kulübü

Türkiye’nin lider fitness zinciri olan MACFit spor salonu üyeliği ile ilgili tüm sorularına buradan cevap bulabilirsin! Hem aylık esnek spor salonu üyeliği hem de taahhütlü üyelik ile ilgili fitness üyelik detaylarına ulaşabilirsin. MACFit spor kulübü üyeliğini deneyimlemek için seni de hemen en yakın spor kulübüne bekliyoruz!

SARI İŞARETLİ ALANLAR BOŞ BIRAKILAMAZ!
MESAJIN GÖNDERİLDİ!

RANDEVU TALEBİNİ ALDIK, KULÜP EKİBİMİZ EN KISA SÜREDE SANA ULAŞACAK!

YENİ MESAJ GÖNDER
Tüm fikirlerini ve sorularını aşağıdaki formu doldurarak bizimle paylaşabilirsin.

Bize Sıkça Sorulan Sorulara Buradan Ulaşabilirsin.